Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedna strana co byla k ho..u se přerodí v druhou, o které nidko nic neví. a bude též na nic......Taková verze TOP09 0.2 *10*
  • Jak jednoduché,kdyby tady byla demokracie tak odpadlíci z Úsvitu budou zbaveni mandátu a opustí všechny placené funkce a můžou si za své založit stranu a čekat na další volby.Tady si na demokracií hrajeme,proto to tady tak vypadá.To platí pro všechny strany.Pouze příspěvky z členských známek a ne ze státního rozpočtu.Pan Černoch dělá ostudu svému otci,ten byl fajn.Okamura jednal správně.Ovčani u voleb přemýšlejte.
    • kdepak se ta demokracie vytratila?Takoví zrádci a darmožrouti budou živí z naších peněz.Okamury si vážím,dokazal pro Usvit mnoho,nyni tato strana zkrachuje.
    • Toto jednání je reálným parlamentním pučem bezpáteřných pos.anců - dále je nezbytná jejich defenestrace z Petřínské rozhledny!
  • Jo, také tu ve městě máme jednoho vejlupka co jej potopil. A přesně mě to k němu sedí...
  • Administrátor zřejmě ví o prodaných e-mail adresách, proto žádné upozornění na nový velmi sofistikovaný podvodný e-mail viz následný příspěvek:
    • Odesílatel: OskarOsvald
      24. února 2015 13:03 - před 52 min.
      Komu: @tiscali.cz
      Přílohy: xxxxxx@tiscali.cz.zip 20kB
      Dobrý den.
      Omlouvám se za neúmyslné rušení a přeposílám Vám veškeré kopie vašich dokladů a smlouvu které asi na můj email byly zaslané omylem.
      Teda aspoň předpokládám že přesměruji správně jelikož Váš email byl uvedený ve smlouvě.
      Doklady a smlouvu odesílám přílohou stejně jak jsem to dostal.
      Žádám o zjištění důvodu tohoto omylu aby nadal na můj email se nedostávali další zprávy obsahující nějakou citlivou informaci.
      S pozdravem, OskarOsvald, +420 605 170 425
      • zloději, kteří touží po Vašich penězích rozesílají nový, velmi sofistikovaný e-mail viz nahoře se zip přílohu 20kB

        Nabízí se otázka, kolik to přineslo tomu, kdo prodal hekrům e-mail adresy?
        • Co dělá EXEKUTIVA tohoto s prominutím "státu" - NIC - takže to a jiné lumpárny podporuje.
      • spam.....
        • ... a v *.zip(u) vir.
  • Znamená to,že celostátní konference se účastnilo 9 členů ??????? nějak to nechápu,
  • Tohle by se mělo trestat!

    Lidi se dostanou za určitou stranu s určitým programem k poslaneckým mandátům
    ale pak si udělají novou stranu kterou nikdo nevolil.
    Takže podvod který by měl být trestán odebráním mandátu.
    • Konečně mohu s vámi souhlasit. Ale to už tady bylo nedávno a mravenci jdou dál. Všichni voliči " plivejte " před těmito posranci.
    • je to divné,ale poprvé s tebou souhlasím
  • Volná parafráze z filmu "Jáchyme, hoď ho do stroje" - Ješito, Ješito, už to máš ušito. *2* *2* *2*
    Kdo s čím zachází, tím také schází, viď Tomio. *3* *3*
    • Tak nějak ťuňťo džínový.
    • milej,zlatej,někdo schází i když nezachází,tak si dej bacha,ty parafráze

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit