Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tato zrůda halíkova už tu dlouho nebyla, už se mě stýskalo
  • Tohle je úplenj cvok, zralej na Chocholouška.

    Na to že je věřící a měl by uznávat nějaká měřítka.Prská síru na Zemana,Babiše Rusko.
    Nic jiného v hlavě nemá. *7*
  • Je úžasné, jak roztomile a zasvěceně se různí, zaručeně s poškozeným mozkem, kasteláni a
    notorici, vyjadřují ke všemu a ke všem. Takový ateista Jirka, upsal se prý Satanovi. Již zítra
    úpis vyprší a nastane čas, kdy si pekelník bude činit nárok na jeho duši! A nic mu nepomůže
    žádná výmluva, že ještě čas nevypršel atd atp. Takový Jirka není žádný ateista, ale "koruno- vanej", jak řekl již Vlasta Burian!
    • Hmm, to bylo asi na mne. Kdybys četl pořádně, tak jsem nepsal nic o tom, že bych se upsal Satanovi. Jen jsem volil mezi tím, jestli mně Halík spíš připomíná Boha nebo Satana a přikláním se k druhé variantě.
      A jestli jsem korunovanej? To soudíš podle jednoho příspěvku v diskuzi ohledně tvého, patrně, idolu? Nic proti tomu, já mám zkušenosti z diskuzí takové, že "korunovaní" jsou ti, kteří se místo na diskuze soustředí na napadání diskutérů, kteří mají odlišný názor od jeho.
      Takže pokud jsem urazil tvůj idol, nedá se nic dělat. Omlouvat se ti nebudu a je dost možné že se to stane i příštích diskuzích. Tobě naštěstí nezbývá nic jiného, než to snášet a respektovat. Ale samozřejmě mě a další s názorem podobným mému, můžeš zahrnout přívalem nadávek. Rozhodně nebudeš ve zdejších diskuzích osamocen. Takových je tady víc. Zařaď se hrdě po bok "bijců" *1*
  • Vzpomínáte???
    Dr. Halíř, ta podoba:
    http://www.postavy.cz/foto/dr-halir-foto.jpg
    "SM LomOs - SM LomOs - ohlaš se! Ohlaš se!"




    PCHE !!!
  • No fundamentalista je v podstatě i multinick simon neb svým zatemnělým zrakem a jednoproudým myšlením upírá názor jiných ...a p. Halík nu vnucená idea není dogmatem ...
  • Je úžasné, jak roztomile a zasvěceně se různí, zaručeně s poškozeným mozkem, kasteláni a
    notorici, vyjadřují ke všemu a ke všem. Takový ateista Jirka, upsal se prý Satanovi. Již zítra
    úpis vyprší a nastane čas, kdy si pekelník bude činit nárok na jeho duši! A nic mu nepomůže
    žádná výmluva, že ještě čas nevypršel atd atp. Takový Jirka není žádný ateista, ale "koruno- vanej", jak řekl již Vlasta Burian!
  • Na Tiscali diskuse na velmi vysoke urovni. Neni co dodat !
  • Jak se dalo čekat, smečka různých zemanoidů, putinoidů a jiných primátů podrážděně bzučí ve strachu ze ztráty jejich privilegovaného postavení udržovaného ohlupováním oveček.
    • A co na to tvůj vůdce Kalousek?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit