Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tenhle z těch polistopadovejch alespoň něco dělá.Havel si za naše lítal po přednáškách a a chlastal.Klaus Po přednáškách a nic víc.Tenhle sebou bere podnikatele zařizuje po čr kšefty (tak že mne jeho pití nevadí)
    • Přesnéééééééééééééé. Zeman bere na cesty jeho kámoše z řad podnikatelů.
      Zase se za naše peníze napakujou lotři.
  • Zlej trolle přiznej se. Ty jsi dežo z emailu.

    Dostala jsem řadu nechutných emailů. Říkal že budu kvedlána až budu v jeho stanu.
    A oslovení Eržika bych si vyprosila.
    • Simčo neblekotej, kdo by o tě stál
    • Přestaň krást cizí nick Tečko, nikdo ti to totiž nepapá... *3*

      Pusinka si s tebou vždy vytře pozadí a tak ji trapně pomlouváš a kradeš její nick. Díky tvému IQ tykve jsi však vždy bezpečně odhalen.
      • Já bych tě ráda nakrmila ale potom si půjdeme hajnout.
        Ráda bych tě viděla v akci drsný hřebče.

        Tečku jsem tu nikde neviděla. Takže opravdu straší jen ve tvé hlavě *15* *15*
    • Vivat batalion Alia!!
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Pane boze to je zdevastovana TROSKA!!! *12* *15*
    • Simča, že
    • Vivat brigáda Vostok!!
  • Kam čert nemůže tam pošle Miloše Zemana.

    Staré moudré lidové pořekadlo
    • Vivat batalion Sparta!!
  • Hrdý český prezident Zeman na červeném koberci a Makak za rohem. Sen každého demokrata.

    Děkujeme Vám pane prezidente Zemane, většina demokraticky smýšlejícího českého národa je s Vámi !

    Na ruzyňské Vrahy, kolaboranty a vlastizrádce kašlete, ti nás neumlčí.
  • Vždycky jsem říkala že soudruh Miloš 30 případů vyřešil Zeman je dobrý prezident.

    Pan primář ale říká že právě proto jsem skončila v péči psychiatrů. *11* *11* *11* *13*
    • Vivat Zeman!
      • Záletníku! *16* *16* *16* *16*

        Před měsícem jsi tvrdil že já jsem tvá jediná. *11*
        • Vivat batalion Pjatnaška!!
          • Ahoj vzteklý pejsku. Já jsem milá kočička. Nepůjdem si hrát? *14* *14* *14*
            • Vivat Batalion Chan!!
  • Áááee, vždyť říkali, že tam žádní státníci ze západu nebudou kromě Zemana a teď hned pět makaků z SSa. Téééda, ti jsou ale ulhanííí!!!Blééé!!!
    • ko ko dák. dej zrno chudé Rusce. *8*
      • ty se stydíš psát pod vlastním nickem? ale to se nestyď, my tě podle hloupých řečí vždy poznáme - a taky podle pravopisných chyb.
      • Vivat Novorossia!!!
        • NovoRusko neexistuje. Jsem ráda že oslavuješ demokratickou Ukrajinu.
          • Vivat Kazaki!!!
  • Pamela
    Za oblibu iPhonů a iPadů platí dělníci v Číně svými životy

    Někteří dělníci byli nuceni pracovat i 98 hodin přesčas za měsíc, mnozí spáchali sebevraždu.
    Po loňské letní sérii sebevražd v továrnách Foxconnu byli dělníci vyzváni, aby podepsali prohlášení, v němž slibují, že se nezabijí
    • a vyrábí zejména pro americko, japonské a vůbec západoevropské firmy, jsou jimy vykořisťováni - to je celý hnusný kapitalismus.
    • Mila Pamelko,

      to jsem moc rada, ze jste nam to vsem rekla... A ted se hezky zvednete a jdete se podivat, v jakem state byla vyrobena Vase lednice, televize, pracka, radio, rychlovarna konvice, zehlicka, toaster, mixer, varic, fen na vlasy, kulma na vlasy, tricka, saty, boty, raminka ve skrini, propiska, potravinove dozy, ubrus, CD, DVD, nabijecky, baterie, povleceni na postel, kvetinace,... Je toho spoustu... Nehazejte sem jen Apple... Ona Nokia a doly v Kongu maji take dost spolecneho... Sama jste spotrebitelka tohoto zbozi....
      • Milá Jano. Ráda bych vám poděkovala za milé oslovení. Bohužel pro zdejší
        pány nejsem Pamelka ale slepice.

        Nikdy jsem nekupovala zboží made in China. Dostala jsem vás viďte
    • Netapetuj, zas, ty pometlo. Nebo začnu taky tapetovat, ale vlajkou Novorossie!!!
      • Budeme tapetovat spolu.

        Já bych si v minisukni stoupla na štafle a ty je budeš přidržovat zespodu. *14* *14* *14*
        • bacha aby se Ti svym klackem nezašprajcoval do štaflí... :-D
        • Vivat batalion Smerť!!!
  • Účast Zemana na oslavách konce války je vyjádřením jeho realistického přístupu a racionálního jednání.
  • Pamela
    Není to na hlavu? Když Čeští komunisté obdivují čínský kapitalismus

    Obyčejný čínský dělník totiž pracuje sedm dní v týdnu 14 až 16 hodin denně. Více než sto hodin týdně. Výjimkou nejsou ani případy, kdy dělníci tráví u strojů 36 hodin v kuse.

    Jen málokdo si uvědomuje, že čínské tričko (či jiná textilie, elektronika, plasty a hračky) na Západě a v Česku koupí za dumpingovou cenu, přičemž samotný dělník, který ho vyrobil, sotva dostane jedno procento z konečné ceny.

    Aktivisté za práva pracujících (např. Globalization Monitor) upozorňují, že se flagrantně v Číně porušují práva zaměstnanců (server Partners.cz) Jako příklad uvedli hongkongskou firmu GP s pobočkami na kontinentální Číně, kde se vyráběly nikl-kadmiové baterie, a kde zcela ignorovala jakákoliv bezpečnostní opatření. Kadmium je přitom již ve velmi malých dávkách silně karcinogenní, devastuje ledviny a způsobuje jen těžko popsatelné bolesti kostí. Na čtyři sta lidí se otrávilo. V drtivé většině šlo o ženy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit