Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bože, když něco pořádá náš "kamarád" je to velkolepé, když totéž Rusko nebo Čína, je to pompézní... tomu se říká ovliv'nování skrze volbu slov a je to jasná známka toho, čemu se říká šedá propaganda.
    • vanhorne
      Pravda neni propaganda, propaganda neni pravda.To co rika "bratr" Potemkin z Kremlinu je propaganda.Stejne jako byvali vudci Kremlinu predvadeli pompezni komedie, tak i on predvadi circus a vede lzive reci aby zamaskoval neprijemnou pravdu, stejne jako "bratr"Peking.
  • Vždycky jsem říkala že soudruh Miloš 30 případů vyřešil Zeman je dobrý prezident.

    Pan primář ale říká že právě proto jsem skončila v péči psychiatrů. *11* *11* *11* *13*
    • Vivat Zeman!
      • Záletníku! *16* *16* *16* *16*

        Před měsícem jsi tvrdil že já jsem tvá jediná. *11*
        • Vivat batalion Pjatnaška!!
          • Ahoj vzteklý pejsku. Já jsem milá kočička. Nepůjdem si hrát? *14* *14* *14*
            • Vivat Batalion Chan!!
  • Kam čert nemůže tam pošle Miloše Zemana.

    Staré moudré lidové pořekadlo
    • Vivat batalion Sparta!!
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Pane boze to je zdevastovana TROSKA!!! *12* *15*
    • Simča, že
    • Vivat brigáda Vostok!!
  • Zlej trolle přiznej se. Ty jsi dežo z emailu.

    Dostala jsem řadu nechutných emailů. Říkal že budu kvedlána až budu v jeho stanu.
    A oslovení Eržika bych si vyprosila.
    • Simčo neblekotej, kdo by o tě stál
    • Přestaň krást cizí nick Tečko, nikdo ti to totiž nepapá... *3*

      Pusinka si s tebou vždy vytře pozadí a tak ji trapně pomlouváš a kradeš její nick. Díky tvému IQ tykve jsi však vždy bezpečně odhalen.
      • Já bych tě ráda nakrmila ale potom si půjdeme hajnout.
        Ráda bych tě viděla v akci drsný hřebče.

        Tečku jsem tu nikde neviděla. Takže opravdu straší jen ve tvé hlavě *15* *15*
    • Vivat batalion Alia!!
  • Kárlíčku slušným českým občanům nevadí že tvůj Miloš Zeman odlétá
    ale to že se vrací zpátky.
    *1* *1* *1*
    • slušní čeští občané jej Zvolili a jsou spokojeni a je jich většina a ještě něco, nekradou nicky jako Simča
    • a neslušní mu přeji jen to zlé
    • Vivat Mozgovoj!!
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Zemakovy couha smrt z oci!!! *5*
    • Vivat Somali!!
  • Je zajímavé, kolik fašistů si osobuje právo diktovat jak oslavit výročí konce války, kdo, kdy, kde a s kým slavit. Možná by stálo za připomínku jak ta válka vůbec dopadla.
  • Koukám, že je tady zase pravdoláskařskejch imbecilů, kteří se můžou p o s r a t vzteky, že prezident Zeman ojel do Číny..ha..ha.. Tak jak, vy hňupové pravdoláskařský.
  • Peking si to může dovolit, Fašingtn by si na to musel půjčit, od Pekingu pochopitelně, a to je cajk... *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit