Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážený ten elektromontér je chytřejší než Vy pane! Víte co ten musí znát zákonů ,matematiku,fyziku,chemii atd .Normy ČSN a další věci je hrůza,když takový exot jako vy se vyjadřuje .Zatím ti inž.,doktoři politologové mgr.za 28 let nic.Že nemáme tech inteligenci za to můžou právě takový hlupaňové jako vy.
  • Co od této smečky můžeme čekat? Cokoliv.
    • Máte na mysli smečku pisálků (nejen) v diskusi, kteří panu Tomio Okamurovi nesahají ani po kotníky?
  • Autor článku je regulérní nenávistný zoufalec.

    Pan prezident Zeman má ohledně českých novinářů pravdu.
    • Velmi přesná definice "status quo"!
  • "Už na první pohled jde o skutečně velmi originální skupinku, která zahrnuje lidi z široké škály oborů. Najdeme v ní například dvě zdravotní sestry, několik podnikatelů, elektromontéra nebo bývalého správce kempu"

    No jasně - ti do politiky nepatří, tam přece patří sociologové, filozofové, politologové, bloggeři, studenti po maturitě, sluníčkoví novináři.

    Pěkný Hate Full článek. Redakce zřejmě posílila svou sluníčkovou sekci.
    • Asi tak nejak sam(a) citite, ze tenhle vycet je opravdu silny koktejl. Ne, ze by v jich stranach nebyli pitomci a/nebo lidi bez zkusenosti, tech se tam bohuzel tyto volby dostalo habadej, ale tohle mi prijde uz trochu moc.
      Jak asi nejaky elektromonter bude rozhodovat o slozitych zakonech, kdyz nejdelsi text co v zivote precetl mel delku novinoveho clanku (nechci nikomu konkretnimu krivdit, ale pointa je doufam jasna)?
      Co tam chteji nacvicovat ty dvacetilete skorodeti?
      Jsem velkym zastancem odchodu nekterych "pravych" politiku do duchodu/pekla. Napr Kalousek uz je na dobre ceste, jeste cela KSCM - strana zbytecnosti s kterou stejne NIKDY nikdo nebude chtit vladnout - a dalsi, ale to co se tam dostalo tyto volby me uprimne desi.

      Jeste ten mamlas co byl v diskusi o doprave, nebo pani z - tusim - plzenskeho kraje, ktera se snazila debatovat na tema socialni politiky. UPLNE MIMO, chtelo se mi z nich uprimne brecet, kdyz jsem je v televizi poslouchal a to jsem v techto oblastech laik.
      Jak nekdo vtipne napsal, takhle jsem si predstavoval volice SPD, ne jejich kandidaty. A ano, vetsina lidi co volila SPD jsou hlopejsi a/nebo (vetsinou je to totez) nemajetni.

      PS: Mila rozner for prezident!
      • Cermaku Cermaku. Vypada to ze se topis v bankovkach a tudis rozumu mas ze bys mohl rozdavat...
      • SPD jsou lepší, než jsem si myslel. Volil jsem Babiše, příště budu volit Okamuru. Mají tam většinou slušné lidi, kteří používají zdravý selský rozum, mluví normálně srozumitelně a nežvaní v rádoby inteligentních učených uhlazených a vznešených frázích, kterých jsme si již užili tolik, že se nám z nich otvírá kudla v kapse. Důležité je, že nekradou. K čemu je nám elegantní inteligentní "politik" v nejlepších letech, který má dokonale naučené sluníčkářské, dobros.áčské, havlovské, bruselské a všechny další "demokratické" fráze, když pod rouškou parlamentní demokracie rabuje a rozkrádá tuto zem ve stylu po nás potopa?

        Drahý pane, píšete něco o elektromontérovi a o pointě, která je jasná. Mně tedy pointa jasná není. Vám vadí elektromontér, ale Benda, Korte, Laudát, Langšádlová a drobná kleptomanka ze samoobsluhy ve službách ODS Vám nevadí? Vždyť to jsou karikatury politiků. A takových je v parlamentu víc. A jaké je jejich vzdělání a jak k němu přišli? Jak a kde studoval pan Benda práva? Nebylo to náhodou v Plzni? Je vlastně JUDr. nebo není JUDr.? Jaká je jeho odbornost a kde jí získal, kromě jeho schopnosti vyhodnotit, že je něco "relevantní, nebo irelevantní"? Podle mého názoru je takový elektromontér, který alespoň rozumí svému oboru, je v otázce schvalování zákonů více erudovaný, než výše uvedení "Einsteini" a matadoři poslanecké sněmovny.
  • Mladá politička na sebe kromě toho strhla pozornost "tanečkem" v lacině erotické reklamě, která začala kolovat internetem.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------
    škoda že jsem tohle video neviděl před volbami. Dotyčnou kandidátku bych zakroužkoval abych ji podpořil. Konečně bude v čele státu něco nového mladého a jiných názorů představ a chování než dosavadní dvacetpětleté stádo recyklovaných zlodějských zombíí a trapných stranických fosilních kreatur.
    • Obdobný typ "reklamy" -dokonce mnohem odvážnější- zvolila i bolševická sv... Konečná (nyní dokonce europoslankyně) - takže ....
  • Štefan?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit