Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych hrozbu viděl v muslimaci probíhající v Německu i Francii. Až se do parlamentu dostanou tito extremisté ba dokonce do vlády společně s Turky,je možné že to mohou být právě naší sousedí pravým strašákem.
    A za přispění mirumilovnych z USA je budou tlačit na Rusko a bojiště může být opět u nás.
    PS.usetrim námahu multinickové z tichcalidohuby.ua. ( Ano jsem ruský agent,xenofob,rasista a kdo ví co,kazdopadne nečumim na náboženství Tv hnůj Čt žumpa)
  • Pelli
    My se nikoho nebojíme--máme Bureše §
    • vanhorne
      "máme Bureše §"
      Estebak nebo trestne stihany PM vas nevytrhne, zachrani to opily nejvyssi velitel ozbrojenych sil CR.
    • Přesně tak a když vystřelí, tak ať se trefí přesně do redakce Tischcali.
  • Ledecká zvítězila v KOreji přece a Jan Ledecký jim zkomponuje muzikál nezvítězila Američanka,tak Ledecká zachránila přece Český stát v společné družební OLympiadě kterou nebojkotovala soudružka Ledecká asoudruh Ledecký budou vyznamenani na Zemanově Hradě jenže Kvitová chtěla auto za Wimbledon aby se dostala po rovině z Bílovce do Prostjova ,ale Ledecká na kopce v USA chce koupit vrtulník z Armádního sportu i pro Ministerstvo obrany je snad zakoupí ,Mně by stačilo auto sbombou uvnitř na zemní plyn z Nizozemí od královny nebo poddaných i ojeté ,bez množství elekroniky GOLF první řada trojková nebo seat Opel anebo jen běžky Fischerky skin ,když mám skalp presidenta jako ekologický člověk EKO Sapiens dinosaury nehoním na běžkách jako VV Peake KLasnová a mistne chodím na běžky Sin s hadříkem proti skluzu dozadu do kopců i opotřebované 19O CM z Winer bazaru nejlepe z Rakouska
    • paní vychovatelce ze společného řetízku tak jsi bez večeře.Přeci víš že máte nařízeno pěkně chodit v kroužku a zpívat si "pec nám spadla". Každý máme svoje úlohy. Tak příště se chyť oběma rukama!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit