Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pokud se kalouskovcům podaří zbavit babiše, pak se těším na okamžik, kdy příjde kalousek znovu před volbami se složenkou a tentokrát na ni bude částka třeba 500000,- na hlavu........ oni jsou totiž lidé neskutečně hloupí a nenapravitelní..... vlády čssd, ods a top09 od revoluce spáchaly dluh 1 800 000 000 000 kč a jak tak na to koukám, tak se jim úspěšně podaří ten dluh prohlubovat až na úroveň řecka, nehledě na ekonomické výsledky.....on nám ty prachy totiž prožere kalousek a spol. *15*
    • Souhlasím s vámi.Před vyžraným Kalouskem volte ANO.
    • Pane,vy jste neřekl to zásadní-že je třeba volit Babiše.Rád jsem to udělal za vás.
    • nepij břečky, dopadneš jako Zeman, játra v huntě a mozek měkký *1*
      • kavárnice z Ostravy tak co OKD dobrý ? :D
      • Ještě, že máš tak přiléhavé jméno. Zřejmě jsi se ještě neprobrala z "navátí", protože nechci věřit, že jsi taková hloupá.
  • Poslechněte si Krauseho "Uvolněte se prosím" a text co kdysi řekl Oliver Cromwell 1653 !!!

    https://www.youtube.com/watch?v=wp8hV0ZGMVA
    • Příště citujte,náš čas oproti vám si ceníme více.
      • To je pravda ,která jde s kapitalistckou demokracii a platí dokud tady bude kapitalismus !
  • Už se těším jak vám zase Kalousek pošle složenky lůzo *1* *1* *1* *1*
  • letošních voleb...............nemůžu uvěřit že mu ostatní strany dělají takovou reklamu. Kdyby chtěli Babiše odstavit, měli to udělat před rokem, dvěma. Teď měsíc před volbama ho jen zpopularizují před veřejností. Ani bych se nedivil kdyby dostal přes padesát procent.
    • Hluboce s vámi souhlasím.Ta nenávist ohrožených stran hnutím ANO je nebývalá a svědčí,že demokracie je jim cizí.Nechci vás nabádat,ale já budu volit ANO.
    • souhlas, přinejhorším bude řídit stát jako firmu z lapáku, prezident Zeman ústy svého dvorního klauna sdělil, že v tom nevidí problém
      • Sajmone.......
        • Co chcete oslovením "Sajmone" vám říci.Asi nic,tak si trhněte,ubožáku.
          • opět na scéně? Patrně jste tu relativně nový a neznáte historii v podstatě dvou legendárních postaviček Sajmona alias Simovy alias "Tečky" atd. a takzvaného "Bijce pitomečků" tyto dvě osobnosti se staly svými arogantními a hysterickými výlevy na účet ostatních legendárními a komunita si z nich začala dělat srandu. A kdokoliv dnes projeví podobné hysterické a afektované reakce, automaticky je zařazen jako jeden z nich.
        • absolutně netuším proč mě oslovujete Sajmon, ale v pohodě, přezdívka mi vyhovuje *3*
          jak chcete abych oslovoval vás ?
          • už jsem si zvykl na tvé oslovení mé osoby jako "rusofil, komouš" a podobně *4*
  • karban.milan
    Co k tomu dodat? Snad jen úryvek z písně ... pověste ho vejš, ať se houpá, že tu byl nezvanej host...!!!
    • Poděkujme exministrovi financí,že byl úspěšný a podílel se na ekonomickém vzestupu ČR.Měl by se za to houpat,přeubohý "karban.milane"?Zklidněte hormon a zaútočte jinde.
  • Ten estébácký hayzl Bureš by měl jít sedět. A sebou by měl vzít v lednu Ovara Mana. Jako duo by to bylo krásný.
    • Kavárnice,méně sklínek by nebylo na škodu.
    • Paní kavárnice,než budete přispívat,uberte frťany.Pak si porozumíme.
    • Jarek Nohavica by v žádném případě neměl převzít od toho hradního estébáka a ožralce státní vyznamenání! Jarku, vzpamatuj se!
      • Jarek se nedočkal spravedlnosti od Havla ani od Klause tak hold přišla od Zemana.
        • Kryl také ne.
        • STB MAN: Předmět :Pro donašeče z Ostravy

          Tož Jarku končím a je poslední příležitost tě odměnit za to, co jsi pro Naši organizaci dělal do roku 1989 *1* *1* *1*
      • Já bych to Ovarovi písemně oznámil, že vyznamenání má dát třeba svému kámošovi - magoru F.R.Čechovi, ale že já ho nechci! Ať se s ním Zeman vyfotí!!!!!!!!!!!!
  • Bude z toho mračna déšť? Jistěže ne!!! Hospodská lůza a ostatní nesvéprávní si zvolí Babišovu smečku a k tomu hradního ožralu a máme tady rudý fašismus jak vyšitý. Jako v CCCP.
    • A žije CCCP, ČSFR a NDR hurá, hurá hurá...
    • No a co uděláš?
  • No první vyhrání z kapsy vyhání.
  • Pokládám si jen jedinou otázku CUI BONO,odpověd najdete snadno.Hnus.
  • "O čem sním, když na pryčně spím" bude dlouhá kniha
    • Asi o tom,že při způsobylém životě jsem se na pryčnu nemusel dostat.Tak piš.
    • Obě štoudve,do kterých můžete spadnou jsou vám nedůstojné.Spadněte,nebo shnijte.
    • Zdravím, ten čobolácký gauner zcela určitě sedět nepůjde, milardáři se v čechách nezavírají a multimilionáře za jejich megaprů.ery naše justice odměňuje tak jedním dvěma ročky.
    • Autor Kalousek *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit