Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak se chová celý režim ve kterém žijem. Co se mu nehodí, o tom lže, anebo se tváří že prý to údajně neexistuje. Ty manýry současní dementkradi převzali od bolševiků. Začátkem devadesátých let to nakrátko vypadalo nadějně, kdy se zdálo že se konečně začne říkat pravda, ale spadli jsme politicky, ekonomicky i mediálně do té stejné staré žumpy, z níž jsme se snažili vyhrabat. Jediné, co je tady pravdivé, je hlášení přesného času a i to pouze půl roku, poněvadž zbylého půl roku je "lež" kdy je skutečný čas takzvaně o hodinu posunutý na "letní".

    Já už jsem se s tím dávno srovnal, že tady se pravda řekne jen v omylu a přeřeknutí, ale spousta lidí je ještě zvyklá žít v iluzi a brání se otevření očí a zjištění jak se věci opravdu mají. Je to pro ně pohodlnější.
  • Co a jak píše novinářská lůza vidíme zde dnes a denně.Je zbytečné s nimi ztrácet čas.-omluva těm několika poctivým-
  • Pan Tomio OKAMURA už v životě něco dokázal, vystudoval vysokou školu, ovládá několik (nejen světových) jazyků, vydělal dost peněz, aby si mohl další léta v klidu užívat!

    Přesto do "toho jde"!

    Má múj obdiv!
    • vanhorne
      "Má múj obdiv!"
      I muj, protoze on jedna jako pravy vlastenec. "Neptej se, co muze tvoje vlast udelat pro tebe, ale zeptej se, co ty muzes udelat pro vlast." Proto aniz ho vlast pozadala, presto do toho jde a nezistne ji nabizi sve sluzby.U takoveho cloveka je zaruka, ze bude slouzit vlasti az do roztrhani tela.Telo tuz, vlasti sluz!.☺
  • Za to si mohou novináři sami až do teď lhali jak se jim to hodilo a dávali otázky, které navozovali odpověď jakou chtěli slyšet. S tim je konec v době internetu a Facebooku budou hrát jen druhé housle s tim je třeba se smířit vy keckové. *5* *5* *5*
  • Kdyby mohly volby opravdu něco změnit, tak už by je dávno zrušili *5*
  • Past na medvěda sklapla bez medvěda *1* Teď se ho už bojí. Proč a kdo se ho vlastně bojí? *3*
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/448903-zoufaly-cech-se-nemohl-dostat-z-hurikanem-zniceneho-svateho-martinu-kde-rabovaly-gangy.html

    Opět se projevila "solidarita" našich spojenců ze západu...
  • Ať si, pro Boha, každý volí koho chce. Proč se kvůli tomu napadáte ? To je v nás pořád ta bolševická duše, která nenavidí každý názor, kromě toho svého.
    Já spíš mám dilema vůbec někoho volit a budu se asi rozhodovat do poslední chvíle.
    V parlamentu máme zahnojeno bývalými komouši, udavači, bachaři a jinou pakáží rozlezlou do všech politických stran a hnutí. Toho je potřeba se zbavit, jinak naše vlast nikdy nedosáhne elementární úrovně morálky.
    • Všiml jsi si že komáři nikoho nenapadají a mají třetí místo :D
      • Neuvěřitelné! Máme zákon o protiprávnosti komunistického režimu a vyznavači rudého fašismu čili komunismu místo v kriminále sedí v parlamentu!!! *16* *16* *16*
        • Ano, klikáčku. Taky nesouhlasím, že vyznavači rudého fašismu čili komunismu místo v kriminále sedí v parlamentu!!!
        • Víš míň mě vadí ti co straně zůstali věrni než ty co převlékli kabát a jsou ve všech stranách.
  • Poskytnout rozhovor někomu, kdo stejně všechno překroutí tak, aby z toho vyšlo to co chce sám, by mohl jen někdo, kdo to nemá v hlavě vpořádku. Takže se Okamurovi vůbec nedivím, udělal bych totéž.
  • Koho volit? Toho kdo nejen slovy, ale především činy dokáže, že v demokracii rozhodují občané a politici jsou jimi pověřeni správou společných věcí, Mají tolik pravomoci kolik jim občané dají a občanům a tedy i novinářům se musejí zpovídat.
    • Dobrá otázka do gramotné demokracie. Bohužel taková strana mi chybí. Prostě není koho volit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit