Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč ten Zeman toho nenechá za chvíli ho budou vozit na vozíku a hlava mu taky již neslouží.
    To ty jeho doktoři říkají v jakém je super zdravotním stavu, proč lžou národu a dělají s lidí hlupáky. Proč Zeman nechal rozpustit zdravotní konzilium, protože mu je jasný, že ani lékařské konzilium s jeho zdravotním stavem zázrak neudělá a on už vidí jeho blížící se konec, každý to pozná sám k tomu nepotřebuji bandu mastičkářů. Když Zeman jde na záchod, tak má problém vůbec vstát a ráno s postele o tom ani nemluvím, takový člověk má problém se vůbec obléci. To že mam hlavu neznamená, že má ještě rozum. Kam to dotáhl s touto zemí snad každý vidí za 30 let jsme v prd......a můžeme děkovat Zemanovi. Urážet Drahoše v TV a říkat, že Drahoš není ekonom, že tomu nerozumí a sám vyšel s prognostického ústavu je sprostý. Jeho demence se projevuje zapomínáním. Nebo, že by mu Babiš slíbil zaplacení státního pohřbu?
    • nuláku nuláku. A to jako myslíš že ti takovou zhovadilost bude někdo celou číst? Tvoje blbost je bezmezná.
      • Proč si to četl? Pravda se těžko příjmá. Zeman prohlásil, že třetina národa je dementních a další dvě třetiny ještě horší, ty budeš patřit do té druhé poloviny.
        • ... víte já jsem nahluchlý blb, tudíž panu Zemanovi podsouvám co nikdy neřekl.
          • Jsi magor a nula jako Zemanovci.
  • Koukám, že StBák Zavadil se svým ovčincem se snaží. Ale nic mu to nepomůže. Pro to ožralé zámecké strašidlo si dříve či později přijde rohatej. *16*
    • ... skončil jsem zde, demence trosek jako ty mě už nebaví, ale rohatého tobě přeji již dnes :)))
  • Volím pana Drahoše !
    • Blb volí blba
    • dobře ti tak *15*
  • Blýskl se tím, kolik dokáže za večer vypít velkejch panáků kořalky! *2* *2* *3* *3* *4* *4* *5* *5* *1* *1*
    • ne to byl havel
      • V. Havel za komunismu trpěl v komunistickém koncentráku, zatímco M. Zeman si válel koule v Prognosťáku, pokud zrovna někde neslídil co by konfident StB MAN.
  • Mě by zajímalo, kolik a čeho, musí do toho dementa napíchat, aby zvládnul jakékoli veřejné vystoupení. Je vidět, že v Rusku mají přebytky dopingových látek místo sportovců to budou ted cpát do svých agentů. Ta fotka je z období, když je " na suchu".
  • Do Zemáka stačí šťouchnout prstem a svalí se na zemegulu! *2* *2* *4* *4* *5* *1* *16*
    A a to prej jsem mlád a zdráv!
    To je jako na tom hornickým pohřbu:
    Loučíme se s tebou naposledy Josefe hornickým pozdravem "buď zdráv". *1* *1*
    • Zeman nepotřebuje nohy, na rozdíl od Drahoše má Hlavu...
  • 0
  • To prasse Zeman se blýskl jedině tím, že poblil korunovační klenoty českých králů. Howado.
    • a teď chtěl "dokouřit pohanku"!
      • A kdo je to ten Pohanka ? Já měl za to, že kouří Lebedu.
  • xxx
  • Nevyhovím mu, je to lump. *16* *16*
    • drahoš určitě
      • Drahoš nebyl můj favorit, ale lepší "každej", než ten křivák Zemánek, co se teď paktuje
        s imigrantem Babinským, obviněným z podvodu a krádeže.
        Pěknej prezident, FUJ! *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit