Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě by zajímalo, kolik a čeho, musí do toho dementa napíchat, aby zvládnul jakékoli veřejné vystoupení. Je vidět, že v Rusku mají přebytky dopingových látek místo sportovců to budou ted cpát do svých agentů. Ta fotka je z období, když je " na suchu".
  • Co jiného čekat z rozvrzaného brka pisálka Jégla. Zeman na Hradě je a bude!!!
  • A bude opět veselo při pátku a o sobotě! Nejlepší by bylo, kdyby každý dostal 50% a rozhodl LOS!
    • Losem už může být i selhání jater.
  • 0
  • Zeman není nepřijatelný tak jako Drahoš.
  • Dlouho jsem váhal ale všeobecná masáž kulturní a intelektuální národní fronty mě přesvědčila. Budu volit Zemana ! ! !
    • To, ale nebude kvůli masáži, ale kvůli tomu, že nemáš vlastní názor a mentálně nemáš na to, aby sis ho vytvořil.
      • Naopak, voliči Drahoše nemají vlastní názor.
  • https://www.novinky.cz/domaci/461312-praha-6-se-placla-pres-kapsu-za-lavicku-na-pocest-havla-dala-850-tisic.html
    • bože ty to vidíš co jsou ti havloidi, pravdoláskaři a podobné zrůdy zač
  • Jsou to ale blbci tihle havloidi a zvlášť jejich vlezřitník Semjon Gayínek, furt, imbecil, mele o svazcích, ale nikdy je nečetl!!!

    Volím pana Zemana - osvoboditele - osvodil nás ze spárů havloidních chrchlů!!!
    Volím pana Zemana - bojovníka proti totalitě!!!





    WOW !!!
  • Ten ožrala kouká jako kdyby mu uletěly včely. Nebo jako kdyby mu Ovčák vychlastal Becherovku. *1*
  • Celý článek je opět typická j é g l o v i n a. Tedy opět *íčovina v ideologických barvách ODS, TOP09, pražské kavárny a mentálně opožděného dorostu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit