Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To nejhorší co by nás mohlo potkat je, že Zeman bude dál presidentem a Babiš se stane premiérem. *8*
    • A to se stává pomalu realitou.
      • Hloupých voličů je na to bohužel dost! *16* *16*
        • Značná část obyvatel Zemí Koruny České se historii už mnohokrát projevila jako stádo p.tomců.
        • Ano těch co by volili Kalouska a Drahoše
  • už "stříhá metr"

    http://www.zemancountdown.cz/
    • vanhorne
      "stříhá metr"
      Normalni lide by pozadali o jeho odstrizeni uz davno.
      Seznam.cz
      "Vyžeňte ho, nebo ho zabiju! zuřil Zeman ve Štrasburku.Přítomnost kameramana České televize rozlítila v úterý ve Štrasburku prezidenta Miloše Zemana natolik, že mu pohrozil fyzickou likvidací. Zeman, který procházel přes foyer sídla Rady Evropy, vyzval členy svého doprovodu, aby kameramana vyhnali, jinak ho zabije. Podle mluvčího Hradu se kameraman snažil plést Zemanovi do cesty a reakce je proto adekvátní."
      Az se zacnou opice prochazet po strechach hradu, take to bude asi adekvátní.
      I kdyz frekvence jeho zachvatu DT se zrychluje doufejme, ze dozije jeste tak dlouho, aby se mohl odpotacet z Hradu, ktery svym pobytem zprofanoval, po vlastni ose a ne na ose delove lafety.Psychopat ktery nenavidi novinare tak, ze lze, pomlouva a kope i do davno mrtveho novinare Peroutky.Z jisteho duvodu kazdy dictator, at uz minuly nebo pritomny nenavidi novinare a snazi se je likvidovat.Vyhlasena trojka jejich likvidatoru byli Lenin, Hitler, Stalin.A neco takoveho zebra a skemra o znovuzvoleni???
      Chyba, ze to video nema zvuk.☺
    • mokrý sen sluníčkářů
  • tu jede na plný točky *15*
    • ... to ty jet nemůžeš, máš v hlavě totálně nasráno, blbe :)))
  • Kde máš druhou uprchlickou vlnu, kde je Islámský stát? Stejně v .... jako ty a ten tvůj BLÁBOLÍCÍ ŠMEJDOFERT, CO NEUMÍ POŘÁDNĚ ANI ČESKY ANI SLOVENSKY. *1*
    • Tak druhou uprchlickou vlnou tu straší noviny a media.Islámský stát ještě není poražen tak že tady je to taky otevřené.
  • https://www.youtube.com/watch?v=DCbiJVGPob8
  • jsem uviděla tu příšernou fotku nad článkem, tak jsem si hned tropchu ublinkla a raději nic nečetla, to mi úplně stačilo. Nejraději bych zatáhla za nějakou páku jako na WC. Bohužel to nejde, musíme to do ledna ještě nějak vydržet.
    • vanhorne
      "sem uviděla tu příšernou fotku"
      Vy Cesi mate tendenci hodnotit character cloveka podle jeho titulu, ksichtu, cravaty, sacka a bot.Chyba kterou si nechcete priznat a ta vas dostava do maleru.Od slavne velvet revoluce politickou galerkou uz proslo hodne libivych ksichtu, ale bezcharacternich krivaku, kteri vas podveldli.Kdyby se na Zemanovem ksichtu vyradil i tucet nejlepsich plastikaru a dali mu ksicht Jezulatka, porad si zachova svuj podradny character.☺
    • Ano media nejsou slušná a schopná dát slušnou fotku.pak se nemůžou divit že by je zeman rád zabil.
      • Já myslím, že média vybírají pouze foto, které je možné ukázat aniž by člověk blil...
        Jak se říká - to nejmenší zlo...
        Tedy, pokud není foto výrazně vyretušované...
  • Uvědomme si také, že zeMAN se dostal na hrad sprostým podrazem, když StBák Zavadil (kolega?) postrašil tupé ovce den před volbami sudeťákama a ti nesvéprávné mu na to skočili. To je "symbol" našich občanů.
    • A důkaz kde?
      • důkazy ? uživatel ti je sdělí a ty začneš sajmonovat pako vylízaný *7* kdo by se s tebou bavil
        • Pořád ještě sníš, blbe? *7*
          • Tak šup co ty dáš?
        • Stačí nějaký dat a bude to OK.Máš?
  • Určitě jste si všimli, že naše mainstreamová média dávají ke každému článku o Zemanovi jeho fota v divných pózách, což je dobře vidět i v tomto článku. Je to záměrně. Novináři totiž mají za úkol ve videoreportážích a mezi fotografickým materiálem se Zemanem vyhledávat záběry přirozených lidských grimas Zemana a ve studiu je technici různě digitálně upravují aby náš prezident na nich vypadal, jako dement, jako opilý nebo že je v posledním tažení nad hrobem. Potom jsou ty upravené záběry používány v reportážích, třeba v pořadu 168 hodin nebo jsou rozesílány k použití do soukromých televizí a mediálních agentur. Když mi to kámoška, která pracuje v ČT řekla, tak jsem si myslel, že si dělá ze mně srandu, ale ukázala mi jedno takové video se Zemanem před a po úpravě. Je to fakt pravda. Zeman čelí spiknutí téměř celého mediálního mainstreamu, který se ho snaží dehonestovat všemi prostředky aby ho obyvatelům ČR maximálně zhnusil a odradil občany od jeho volby v příštích prezidentských volbách. A kdo za tím stojí? Intelektuálové z pražské kavárny a americká ambasáda. Ti mají největší zájem na tom aby Zeman zmizel z politiky.
    • se divíte???

      Kdybyste chlastal takovým tempem, tak taky nebudete mít lepší fotku!
      • Vliv chlastu na podobu je viditelný na fotkách Vendy Flašky Havla. *1*
    • tady máte celou řadu " před a po " :https://www.google.cz/search?q=game+ovar&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjEwvDtoOjWAhVBWxoKHbaIASAQsAQILg&biw=1280&bih=893#imgdii=tddUvMu7o2OIsM:&imgrc=rPDtEvCNXKDszM:
    • No ona ta hradní fosilie už lépe vypadat nebude, budete se hold muset koukat na jeho vyretušované fotografie.
      • Fotky Miloše se vám nelíbí? Ve skutečnosti se chová, smrdí a vypadá mnohem hůř, než jak ho zpodobňují naše přehnaně korektní média.
        • No on už je pár let po smrti proto smrdí a jmenuje se Havel.
      • Nevím, jak kdo, ale já se nekoukám a koukat nebudu ani na jeho foto z mládí...
  • Ovar pošle na redaktory Kájínka
  • *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit