Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... kdo nemá na Babiše, blije bezmocné nesmysly :)))
    • vrat se domů ty slovenskej blbe a vem sebou i guru bureše stejně nás tu jenom vyžíráte jako za Husáka!!!!!!!
      • fosilie
        Kumul-od vola nežádám víc,než hovězí maso!Je Ti to jasné,prasklá gumo?!
        • bifteček je vinikající masíčko a hovězí,ne médium podle lolka, ale propečenější médium na smetanové omáčce se zeleným pepřem a k tomu červený archívek ,ale až po 20 minutovým nádechu *1* *1* *1* *1* *1* ,to neni pro příznivce asociace nenažraných oberymrdů ,příznivce rejžáka a pro ruďochy.To ty jako fosilie nemůžeš pochopit protože tvojim údělem je žrát kostelecké uzeniny s nedovařenou rejží a zapíjet samohonkou *1* *1* *1* *1* *1*
      • ... miluji bezmocnou demenci primitivů jako ty, ty zesraná primitivní trosko :)))
        • samá hřejivá slova tady prskáš ty Ing. Hrebeňár z Ostrova, Lidická 1332, tel. 723 983 963.
      • Jejda ty jsi naštvaný,chudý a blbý,to je smrtící kombinace,ty dlouho nevydržíš.Bezmocný ubožák a závistivý.Jen at zůstane Babiš,aspon takovým jako ty zvedá tlak a cuchá nervy. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
        • no to úplně né ale slova japončíka o NATO na mě působí jako Pearl Harbor v ČR i když nemáme moře, ale to ještě musíte pochopit a až utnou rozkrádání dotací tak bude pro i ten tvuj guru.No pak to tu všechno prodám a odstěhuju se někam k moři do tepla s přibývajícím věkem mě ta zima moc nerajcuje.
        • ... nikdo nemá od tebe dementnější pravopis, deb*le :)))
  • Nevím, proč se někdo na něco ptá bývalé poslankyně ale babiš krade všem . *14*
    • ... tobě zjevně ukradl mozek, ubožáku :)))
      • jemu nic ukrást nemohl,kde nic není .......on žádný mozek mít nemůže ale i fekálie bolí.
        • jo tak on se ten bijec nemůže vyssrat, tak ted si mi to objasnil,doktore ty seš hlava *1*
        • ... nauč se psát, ty dementní vidláku :)))
          • Děkuji od tebe to beru.Tebe si můžu koupit i s trenkama.Raději bohatý a spokojený dementt než hloupý trotl jako ty. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • nemluv o mozku ty blbe když žádnej nemáš
        • ... jenom primitivní zakomplexovaný blbec jako ty si sám ohlasuje bezkonkurenční tupost :)))
        • ... přání otcem myšlenky bezmocného d*menta :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit