Přejít na výpis diskuzí

Zlata Adamovská

OSOBNOST 19.10.2010 
184 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Devilxxx
    Paní Zlato,
    přeji Vám k dnešní narozeninám vše dobré, co jste ještě od života nedostala... Jste výborná herečka a mám ráda i vaše dabované postavy... *4* *4* *4* *4* *4*
  • to je velika pravda na zlatku nikdo nema!!!! *4* *2* *1*
  • Vsechno nejlepsi mam vas strasne rada a hlavne v ordinaci v ruzove zahrade jste velice dobra herecka *1* *2* *4*
  • dobra herecka nejvice se mi livi v odrinaci v ruzove zahrade fajny serial *1* *1* *1* *1*
  • Adamovská + Štěpánek = krásný pár
  • Zlatko jsi velice atraktivní žena
  • Díky Zlato za úžasný dabing. Mamma Mia jsem dnes zhlédla poprvé.Hluboký zížitek jak z děje , tak z dabingu.
  • je to vážně super herečka mám jí moc ráda nejlíp hraje v ordinaci v růžové zahradě *1* *15* *14* *5* *4* *4* *5*
  • zdravím. prolítl jsem dnesšní článek na novinkách.možná večer si celý článek pořádně pročtu a soustředím se naň .je zde problém a to v novinářích jestli kecaji a nebo vymýšleji jen )))-asi stejné.pani zlato -pěkný .některým ženánm se říká zlato i když zlaty nejsou).rád by jsem někdy popovídal přímo s vámi ,jestli je to možné vůbec.joooo to záleží jen na vás ,na to jsem malý pán )) když najdete cestu a dáte si práci mi najít ))) jááá vím je to takový ponbonek a sudoku dohromady.ale jsem optimista.moooooc zdravím krásná paní zlato!!ps: jen to tak zkouším, nemá to vůbec nic společného s tím jaký jsem. je to pouze jen momentální nápad,ještě jednou pěkné pozdravení zdeněk
  • Paní Zlato,vše nej k dnešnímu svátku,mám Vás moc ráda,pěkný den!! *3*
  • Paní Zlato Adamovská

    přeji VÁM k dnešnímu svátku hodně zdravíčka,štěstíčka,spokojennosti,lásky,úspěchů v roli Mudr Běly Páleníkové v seriálu ORDINACE V RŮŽOVÉ zahradě atˇ se VÁM ZLATO pořád tak daří fandím VÁM jako herečce a postavě Mudr BĚLY PÁLENÍKOVÉ
    Martinka.Konopcikova19@gmail.com
  • Re: cas

    NEMA CAS ODEPISOVAT .CHAPU JI.KDYBY MELA KAZDEMU ODEPSAT TAK BY SI MUSELA VZIT NA ROK DOVCU.CHAPU JI
  • Zlata Adamovská

    Zlata Adamovska je vazne skvela herecka :) Na ni jen tak nikdo nema..;) hraje opravdu vyborne ;)
  • Re: uznejte

    To teda je :) opravdu skvela ;)
  • Všechno Nejlepší

    Všechno Nejlepší!! Jste nejlepší, nejtalentovanější,nejhezčí a nejbáječnější herečka co znám! *4*
  • vabank000

    HB

    Všechno nejlepší
  • Re: škoda

    Milenci a vrazi jsou krásnej i když né moc veselej film. Je to prostě o životě a tak to ani veselý bejt nemůže, a co se týká paní Zlaty, tka můžu říct, že tam byla neprosto skvělá, vždyť za tu roli byla nominováni na Českého lva!! Zlatka je prostě nejlepší!! *1*
  • polianah

    uznejte

    vážení,musíte uznat,že Zlata je moc dobrá herečka
  • jeri

    Re: Mirelie

    To jo ve skutečnosti spolu prý trávíhodně času:
  • Mirelie

    Nedávno jsem jí viděla společně s Petrem Štěpánkem v pizzerii Mirelie. Je to fakt luxus restaurace *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit