Přejít na výpis diskuzí

Zac Efron

OSOBNOST 17.1.2007 
1694 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zac

    Ahojky,zdravám všechny ty co mají rádi Zaca.Včera jsem viděla na slovenské televizi jednotka jeho film Hogh School Musical je fakt super a on taky.... *14*
  • MEGA

    Jéééééj, zdravím všechny fandy Zaca! Dneska jsem viděla jeho filmík High School Musical a musím uznat, že jsem se do něj naprosto zamilovala... Teda do filmu... No, do Zaca vlastně taky! *14* Byla bych ráda, kdyby se mi někdo z vás třeba ozval. Ráda si budu psát se stejným "šílencem" jako jsem já! Pá, mějte se! P.S. Fotky + životopis = super!
    • Re: MEGA

      hotovy mazlicek,je tak sladouckej *14*
  • Fotky

    Tak sem přidala nějaký nový fotky *14*
  • Tak co new životopis???

    Hmm tak jak se vám líbí new životopis!!!!! *3* dalo mi to dooost práci přeložit tak si toho važte!!!!!
  • ZAC

    jujký tenhle kluk je děsbě sladkej a film HiGh ScHoOl MuSiCaL ve kterým hrál,byl taky moc super...miluju ten film *14* *14* *3* *4* *15*
    • Re: ZAC

      Ano je k sežrání *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: ZAC

        Zac efron je nejlepší milujiiii ho a chciiii ho je prostě krááááááááááásnýýýý
        • Re: Re: Re: ZAC

          stejnak nespívá ani jednu písničku v hsm
          • Re: Re: Re: Re: ZAC

            spívá sám v dvojice a v trojice a v jedničce jeho hlas byl smíchán s nějakym zpěvákem takže nevim co kvákáš
          • ivetka936

            Re: Re: Re: Re: ZAC

            Ale zpívá. Jen ne v jedničce.
    • Re: ZAC

      JOJOJOJOOJO:::::::::S tím tede musím souhlasit.Včera ten filma dávali německým programu:viva Bylo to fakt supr. *14* *14* *5* *4* *15*
      • Re: Re: ZAC

        ty woe *14* tj mrtě kořen *14* žj *15* *1* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit