Přejít na výpis diskuzí

Zac Efron

OSOBNOST 17.1.2007 
1694 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klása :)

    Zac je fakt krááásný... jestli chcete tak se mrkněte na můj blog... je clý o high school musical- kde hrál zac *14* *14*
  • Zac je kus

    Zac je fak krásnej kluk. Mi připadá, že všichni ti pěkní kluci jsou z Ameriky. Ale Zac je fakt kouzelnej. Od tý doby, co jsem viděla High school musical, tak bych na něj mohla koukat třebas každý den. A hlavně se dávat na Zaca. *14*
  • jo

    Jo,je,je totiz fakt desne sladkej... *14*
  • KUS

    Od té doby co jsem viděla ten film Muzikál na střední sem se nějak do něj nějakým způsobem zbláznila no je to možný??? *14* *14*
  • Super

    awojte..no thak fakt super filmik..dnes som sa nanho pozerala...nevete kde sa to da stiahnut??alebo na dvd od nekoho??odp na mail pls
  • Re: MEGA

    hotovy mazlicek,je tak sladouckej *14*
  • filmíík Muzikál...

    Achooyda holčiny....TAk dneska jsem se díwala na ten Muzikál ze střední...JE to fakt nádherneey filmík,ale ještě nádherněyší ZAC...je fakt božskey *14* *14* Newíte jesi se to dá sehnat na DVD nebo teprwa bude? dííkes za odpowěd...dyštak mi ji pošlete na můy meilíík...kujíík mooc a zdrawim wšechnyy fanoušky ZACA *4* *3*
  • ZÍTRA ZAC NA NOVĚ V hsm!!

    hey holky zítra na nově je High school musical!! v 15:30!! jo a dala jsem tu zase pár fotek zaca- ty nejnovější *3* *14*
  • Zac

    Ahojky,zdravám všechny ty co mají rádi Zaca.Včera jsem viděla na slovenské televizi jednotka jeho film Hogh School Musical je fakt super a on taky.... *14*
  • MEGA

    Jéééééj, zdravím všechny fandy Zaca! Dneska jsem viděla jeho filmík High School Musical a musím uznat, že jsem se do něj naprosto zamilovala... Teda do filmu... No, do Zaca vlastně taky! *14* Byla bych ráda, kdyby se mi někdo z vás třeba ozval. Ráda si budu psát se stejným "šílencem" jako jsem já! Pá, mějte se! P.S. Fotky + životopis = super!
  • Fotky

    Tak sem přidala nějaký nový fotky *14*
  • Tak co new životopis???

    Hmm tak jak se vám líbí new životopis!!!!! *3* dalo mi to dooost práci přeložit tak si toho važte!!!!!
  • Re: ZAC

    JOJOJOJOOJO:::::::::S tím tede musím souhlasit.Včera ten filma dávali německým programu:viva Bylo to fakt supr. *14* *14* *5* *4* *15*
  • ZAC

    jujký tenhle kluk je děsbě sladkej a film HiGh ScHoOl MuSiCaL ve kterým hrál,byl taky moc super...miluju ten film *14* *14* *3* *4* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit