Přejít na výpis diskuzí

William Moseley

OSOBNOST 31.12.2006 
338 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vložení fotek

    Ahojky!!!musíte se nejdřív zaregistrovat, pak se přihlásit a pak už je přidávat a přidávat! *3* budu se těšit na vaše nový fotky nádhernýho Willíka *15*
  • Will

    je úlně nejkrásnější a má ty nejkrásnější a nejhlubší modrý oči co jsem kdy viděla....úúúúplně klááásnej :-) A v Narnii se projevil i jako dobrý herec...prostě nej *14*
  • no to byste nevěřily, William se narodil ve stejný den a měsíc jak já, mazec né??? já ho úplně žeru *14* *14*
  • Láska se dokazuje činem a ne psaním takhle na internetu *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
  • Petr

    On je sice z Anglie ale to je fuk
  • je bozziiiiiiiiiiiii *14* *14*
  • fotky

    Hele neváte někdo jak se sem dávají fotky? Protože jich mam spoustu, ale nejdou mi sem vůbec dát. Určitě by se vám líbili. *14* *4* *3*
  • fotky

    Souhlasim s váma všema. Mohla bych sem dát spousty jeho fotek, ale nevim jak. Napište mi to a těch fotek budou stovky!!! *3* *14*
  • Jezusi te je tak klááásnej...... *14* Viděla jsem ho ve filmu Letopisy Narie a krásnějšího herce jsem snad neviděla...... *14*
  • william

    je to ten nejkrásnější herec,kterej existuje,má moc nádherný oči *14*
  • ach jo

    miluju petra potvrdila dnes odpoledne IVETA *14* lili miluje všechny take potvrzeno *15*
  • Je úúúúúúúúúúúúúúúúúúžžžžžžžžžžžžžasnej!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Má Krásný oči a je celej kkkrrrááásssnnneeejjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
  • Je boží!!!Má nádherný oči!!!! *14* *14* *3*
  • hihi

    jáá hooooooooooooooooooo úúplně miluuujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuu *14* *14* *14* *14*
  • William

    Je moc krásnej ale jak už psala moje kamarádka Romča at je takový jaký je a at se moc nepovišuje ale je moc krásný *14*
  • Je hezký a dobrý herec nechci ho moc chválit a by si o sobě moc nemyslel
  • Will

    Je náádhernej a má kouzelný oči!!! *14*
  • Je strašně krásnej *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit