Přejít na výpis diskuzí

William Fichtner

OSOBNOST 31.12.2006 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Will

    Tak Will je úplně fantastický herec, o tom není pochyb ;) každou roli, ve které jsem ho viděla, zahrál totálně přesvěčivě a i když to někdy nebyli úplní svatoušci, kdo by je neměl v jeho podání rád?? :) Viděla jsem ho v Prison Breaku (kde měl jako agent FBI, vydíraný Společností a zofale se snažící získat zpátky svůj život, úplně skvělou postavu), v Armageddonu, v Nine Lives (to byla taková zvláštní postava :D), v Julie Walking Home, v MDs (což je skvělý seriál, škoda že ho u nás nedávaj) a v Invazi (tam byla jako záhadný Tom Underlay stopro nejlepší postava i nejlepší herec). Shrnula bych to tak, že je to jeden z mých nejoblíbenějších herců a doufám, že dostane nějakou větší roli :)
  • Will

    Ahoj lidičky, chodíte na forum Willa na lidé.cz? Tam je to přece jen živější než tady! Říkáme si novinky, vyměňujeme fotky atd atd:) Přiďte také! Will je naprosto úžasný herec!:) *4*
  • wilda

    Wilda je nej :) Fanděte mu všichni nejvíc.. *15*
  • mykey

    Congratulations

    Happy B'day. Wish U happiness and inredible acts 4ever. *4*
  • Mahony

    Tenhle krasaveček se mi hrozně moc zalíbil v PB, kde hrál inteligentího narkomana FBI.Prostě je to uplně užaa herec, moc krásnej a vypadá ještě líp *14* Rozhodně má svoje kouzlo.... v PB mě moc okouzlil jako ten zlej *14* A musíím říct, že je dokonalej *14*
  • Happy birth day to Bill!

    Ahoj všichni :)mrzí mě, že sem moc lidí nepíše, když je to tak dobrý herec, snad se to spraví *3* ale jsem tu dneska kvůli něčemu jinýmu *3* Bill má narozky!(51) takže mu přeju všechno nejlepší, hodně štěstí v životě a ať dostane ještě mnoho suprovejch rolí *4* VSECHNO NEJ BILLE! *14*
  • Jo, to je pravda, Wilda za to stojí a nikdo o něj nejeví zájem. Škoda... *13*
  • Postreh

    Ako obvykle, pri hercoch, ktorí za niečo stoja nie sú žiadne príspevky. Zvláštne nie?
    • :-)

      podla mna jeden z najlepsich hercov vobec, uplne super a najme velmi sexi chlap, uplne ma dostal *3* *3* *3*
  • _viane_

    Prostě nej !!

    Tak tenhle herec je fakt užasnej x) ! V Prison breaku sem ho vyděla poprvý a hned se mi zalíbil . Má v sobě nějaký kouzlo nebo jak to mám říct , a strašně se mi libí x3 !! Vůbec nevypadá na 52 ... Je strašně sexy x) !!!!
  • Neskutečný!

    lidi...to je tak neskutečně krásnej chlap....ja se sapu po monitor kdyz se divam na 3. radu PB!!! uplne nemuzu z tech jeho uzasnych scen...je to charismaticky herec ktery ma v sobe tak strasne silne kouzlo osobnosti, ze to fakt ani neni mozny........... *14* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit