Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Dyk

OSOBNOST 31.12.2006 
454 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zvláštní je, že Vojta až moc často se stýká s jednou ze svých bývalých přítelkyň, cukruje s ní o stošest. Oproti Táně je to krasavice, gazela s dlouhýma nohama. Já být ženská a toto vidět s mým Vojtou, zešílím.
  • Nightwork jako exoti nepůsobili, to spíš ty lidi tam, co nejsou schopný po Vojtovi zopakovat pár slov.
  • Pokud je to po**o tak doopravvdy jo jinak ve filmech ne *1* *1*
  • Přesně... kdyby nebyli slavní, tak byste ani nevěděli, že jsou spolu, a bůh ví proč spolu doopravdy chodí :D
  • emiizcek
    tomu se říká show *3*
  • vojta se líbal s prachařem no to snad není normální já bych to nikdy neudělala je to fuj *11* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *9* *9* *9*
  • To jo máš pravdu. Mě se ta písnička strašně líbí, i Vojta v tom klipu, jak má delší vlasy, myslím si, že si je nechal narůst, protože, když byl Santou Clausem tak mu ty delší vlasy přečnívali, mě se s delšími vlasy líbí víc. Vám možná asi ne, ale mě jo, mě se líbí kluci s delšími vlasy *15* *15*
  • Samozřejmně, že jim to nevyjde, to snad musí vědět hlavně Vilhelmová ta je starší.
  • Lidi proboha nechápu co se do něj a Tatiany furt serete! je to jenom jejich soukromá věc.. v dnešní době je rozvedený každý druhý a když to udělá někdo známý tak je z toho hned odeň na střeše!.. A ti co pořád píšou že chudák její manžel.. myslím že se z toho oklepal rychle už má taky novou dvacítku.. je i hodně článků a fotek jak se spolu všichni dohromady baví takže si nemyslím že by z toho byl nějaký špatný.. děti sou ještě malé a zvyknou si.. mohlo to dopadnout o hodně hůř.. a kdyby se spolu neměli dobře tak spolu asi nejsou ne? nemůžete přece někomu říkát s kým má chodit a s kým ne! bych chtěla vidět jak by se to líbilo vám!!
  • Já si myslím, že na věku nezáleží,když si spolu rozumí. Tak například v našem městě je žena, který je 45 a má chlapa, kterému je 26. On ji zahýbá, a jí to ani nevadí, a to o tom ví a ještě se s tou holkou o svého přítele dělí. Berte to někteří i z jiné stránky, třeba jim to moc dlouho už nevydrží, i když tím nechci říct, že bych jim to nepřála, to ne. Snad mi tedy nebudete mít zazlé můj názor. *3* *3*
  • pravda pravdoucí!!
  • TY JSI K-R-Á-V-A!!! ROZUMÍŠ??? měla by ses jít léčit!!
  • vojto proč si ve videoklipu VÁNOČNÍ ČAS hrál jejíška proč né nikdo jiný ale byl jsi rostomilí *9* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • a slyšela jsi někdy to,že v lásce nezáleží na věku? a co je ti po tom s kym on chodí vždyť ho ani neznáme ;)!
  • Vzpamatuj se!
  • těžko ty trubko
  • Nám to nevysvětluj, běž to vysvětlit jejímu manželovi, ale o tom to v dnešní době je, je normální mít vztah se ženatým mužem nebo s vdanou paní, no kdyby byl Dyk na místě jejího manžela Pavla Čecháka, tak jsme všichni zvědaví co bys tady psala, to by byla Vilhelmová největší trubka v ČR, ale takhle je to všechno supr a príma.
  • Kurňa lidi nechápu co se mu do toho serete, at si to chodí s kým chce a může být ta holka starší klidně o dvacet let a vám je do toho velké nic! taky mám kluka který je mladší a nevidím důvod proč by to mělo být strašné, akorát ji všechny závidíte a podle mě si vybral dobře. Kdyby chodil s váma pipenkama tak by byl akorát chudák a blbec že si s váma vubec něco začal. Jiank parádní herec, jejich hudbu moc nemusím,ale nemění to nic na tom že je dobrý :) *5*
  • žeru ho *14* *14* *14*
  • Co se týká Vilhelmové, tak s tvojim tvrzenim by pravděpodobně nesouhlasil její manžel - v tomhle Dyk totálně zklamal a selhal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit