Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Drahokoupil

OSOBNOST 21.7.2014 
137 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hurvinkovamorticie9

    vše néj   svatečků vojto přejeme vše nejjjjjj hodně zdraví štestí lásky😍😇☺♥☺─☺♥☺─§╚{├

  • hurvinkovamorticie9

    ♥♥♥☻♫☺♪♥♥──}}├{

  • hurvinkovamorticie9

    ty asi potřebuješ studenou sprchu pane vojtišku´´´´😎😱😍 my holky nepotřebujem studenou sprchu...... probudit jse múžem mobilem

  • vOJTO STRAŠNĚ JSEM SE DO TEBE ZAMILOVALA A TĚŠÍM SE AŽ SE NĚKDY SETKÁME

  • Vůbec jsem do nedávna neznala Vojtu D.Ale,když jsem ho měla v muzikálu Muž se železnou maskou,kde hrál Ludvíka,byla jsem ohromena.Neskutečně dobrý výkon.Dvojrole zahraná uvětřitelně.Michal David si vybral hodně dobře.Po příjezdu domů jsem si díky tomu hned objednala lístky na další představení.Děkuji za skvělý zážitek
  • Ahoooj Vojto si moooc boží miluji tě mooc hezky zpíváš a si nejhezčí zpěvák na světě :* <3 <3 *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3*
  • Přeji ti z celého srdce všechno nejlepší.
  • Jo a máš Krásný oči, hezkej úsměv a hezký vlasy.
    *14* *14* *14* *14*
  • Vojto líbíš se mi nejvíc z New element jinak jste všichni hezký, mám tě strašně moc ráda , když jsem byla menší tak můj největší sen byl za 1.abych mohla být zpěvačkou a za 2. Abych si tě mohla vzít a žít s tebou a být štastná. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* .
  • Ty a Ondřej máte nejhezčí hlas *1* *14* *3* *15*
  • Jsi nejhezčí z New Element *14* *3* *15* *5* *14*
  • Nechci do nikoho rýpat, ovšem s Vámi musím nesouhlasit. Nejsem fanoušek, neposlouchám jeho hudbu a nikdy jsem ho nevyhledávala, dokud jsem společně s ním nezpívala na Vánočních hvězdách Vladimíra Hrona. Doopravdy nebyl falešný, zpíval čistě a lidé mu tleskali, a dovoluji si říci, že pokud by zpívat neuměl, organizátoři by ho na turné nepozvali. Navíc byl velmi milý, pozorný a vtipný. Nikdo s ním problém neměl, nechoval se namyšleně k nikomu v sále. Pokud se nemýlím, vy ho osobně taky neznáte, pokud ano a udělal/a jste si na něj vlastní názor, je to Vaše věc. Proto tedy nechápu, proč navštěvujete stránku, na které se píše o něm. Nebylo by na škodu si ho nevšímat a nerýpat do jeho fanoušků, kteří ho podporují.
  • Vojto jsi nejhezčí kluk z new element tak se drz a preju ti hodne stesti
  • Devcatka jste uplne mimo misu,neznate ho a pritom jak rikate milujete.Hloupost,ktera bije do oci,je to jen machyrek bez velkeho talentu,jesteze se hudba da upravovat a mame zvukare!!!!!!Chce to studenou sprchu a probudit se!!!!!!
  • Mám tě strašně ráda...A podle mě jsi druhý nejhezčí kluk z New Element (První je Lukáš) *14*
  • Ahoj posle mi nekdo prosim Vojtikovo telefoni číslo ďekuju
  • 6789
    *14* Vojtí Máš pěkné oči a úžasný hlas *14*
  • ahoj jak se maš ja se jme nu ju romana a ti *14* *14*
  • Prober se potrhlá pubescentko.
  • Vojtíku, drž se svého hesla "proč milovat ženu, pokud je tolik krásných mužů". Čauki, rozjedeme to zase v pelíšku, zdraví Robik.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit