Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Kratina

OSOBNOST 29.1.2008 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den... i já si film (možná dvoudílnou inscenaci...?) pamatuji a nemohu jej najít ve filmografii ani pana Kratiny ani Lukáše Vaculíka.
  • Vážený Pane Kratino,
    chci Vám poblahopřát k narození Vašeho vnoučka Honzíka, raduji se společně s Vámi.....Vaše fanynka Michaela *15*
  • Ahoj Láďo, jezdíš ještě do Ostravy? Rád bych s Tebou skočil na jedno je Lvovi. KLOKAN
    TEL: 720 487 886 (mail nepoužívám, jediná možnost spojení je přes můj mobil)
  • průměrný herec,není to žádný Al Pacino!!!

  • Hulvát Kratina

    Dobrý večer p. Kratina,

    dnes večer (4.10. 2008) jsem se chtěl podívat na pořad ČT 1 - Galashow s latinou s vynikajícím mezinárodním obsazením tanečníků.
    Chtěl ! ..... jen do chvíle kdy jste jako "slavná hvězda", vystoupil na pódium. Slavná ..... ,no můžu Vás ujistit, že jsem si Vaše jméno musel ihned opsat, protože jsem jej slyšel dnes poprvé. Jméno jsem slyšel sice poprvé, ale obrázek již o Vás mám !"Slavný NIKTOŠ v ošoupaných a zmačkaných džínách na mezinárodním pódiu klasických tanců". Nevím, zda je chyba ve Vás, nebo Vašich rodičích (asi Vás málo poučili), ale vychladl jsem, proto jen tak "něžně" - kupte si knihu společenského chování a oblékání v určité příležitosti, zjistíte, že nejste "bohém", ale vůl !!!

    SK

    Wizur
    • Vážený Wizure, chtěla jsem se zeptat, jestli jse měl to potěšení setkat s panem Kratinou? Jestli ano, ne on,ale vy jste ten Hulvát, a jestli ne?! Nesuďte laskavě člověka, když o něm vůbec nic nevíte! Váš příspěvek mě dosti rozhořčil. Co je vám do toho, jak se kdo obléká, chová a vůbec jak celkové vystupuje. Jste-li snad zhrzený herec, kterému pan Kratina "vyfouknul" roli, nebo proč tedy na něj máte takovou pivku?? Každopádně, pan Kratina je herec s velkým "H", sama to dokážu posoudit, to mi věřte (sama dělám do herectví). Tak se laskavě nevyjadřujte podobnými výroky, sám tak upozorňujete na své chyby.
      A pana Kratinu zdravím.
      S veškerou úctou Marie!!!
    • Re: Hulvát Kratina

      No nádhera Wizure dneska už vím a to díky tobě kdo je slavný NIKTOŠ ( a kdo vůl )ale ani "bohém" nebudeš!!! Vladimír Kratina je herec kterých je málo a i jeho životní styl či oblékání něco vypovídá o tom jaký je člověk a jaké má životní zásady. Vládisleve zdravím Vás, hodně zdraví, štěstí a zajímavé práce přeje Jarda "Kačer" K.Vary
  • béčkovej herec.

  • Milý pane Kratino,Celý můj dosavadní život jste a budete můj IDOL.Moc se mi líbíte a nikdy jsem nenašla muže,který by měl něco z Vás.Přeji hodně štěstí
  • Milý Vladimíre přeji Vám vše nejlepší k Vašemu svátku. M. *4*
  • Ahojjj,Vlado Kratina,neviem ako by som ty poovedal.ale po strašne dlihich rokoch som sa ta dopatral,,vdaka prispevkov na Nete,žatec diskusia vojakov,
    ako to bolo?teba som mal prideleneho ako doprovod,do Prahi,nakolko som zdravotne na tom zle,,určite si nemohol zabudnut,Volam sa Jozef z SK,
    zažitky?florenc autobus stanica,,utulni kafe bar,,ked si ma doprevadzal na poslednu cestu z nemocnice,do žatca,prečo tak pozde?nevedel som si zapametat tvoje meno,,proste uplne mi vypadlo.A preto aj touto cestou prosim ludi kto by vedel kontak na Vlada,prosim nech mi to pošle na E-mail
    vahi@zoznam.sk tel.č0944449425,,,slovensko,,Dakujem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit