Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Dlouhý

OSOBNOST 31.12.2006 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obrovská ztráta

    Smrt pana Vladimíra Dlouhého je obrovskou ztrátou nejen pro českou kinematografii, ale i pro věhlasný český dabing. Nikdo už nedokáže "namluvit" Toma Hankse, jako to uměl pan Dlouhý.
    Ve všech rolích, ve kterých jsem ho viděla, byl stoprocentně přesvědčivý, uplatnil v nich svůj obrovský herecký talent i noblesní charisma.
    Další velká osobnost míří za Ladislavem Smoljakem do Českého nebe... *9*
  • demence

    no nazdar vy všichni fanoušci, že vám není španě z toho jak se stáváte fanoušky po smrti osobnosti, hodně se nad sebou zamyslete
    • Re: demence

      Jak jsi na to přišel že jsou všichni fanoušci až po smrti? Já jsem například velká fanynka Heatha Ledgera a na jeho stránky chodím téměř denně a přitom jsem se nikdy diskuse na osobnostech nezůčastnila.Rozhodně to neznamená že když nepíši do diskuse nejsem fanda.Vladimír byl výborný herec je ho škoda.
  • Je mi smutno

    Opravdu je mi strašně smutno. Jsem jeho vrstevnice, o rok mladší a vždycky jsem ho obdivovala. Škoda, že jsem ho viděla na divadle asi jen jednou. Také až tak nevěřím bulváru. V Krásných ztrátách bylo patrně, že o něm bylo hodně nepravdivého napsáno. Je to pro naši kulturu opravdu velká ztráta. Ještě tu měl zůstat. Marie
    • Re: Je mi smutno

      To pití si vymyslel bulvár?
      • Re: Re: Je mi smutno

        neeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!! *8* *8* *8* *8* *10*
  • důvod umrtí

    mám důvod umrtí zemřel na rakovinu slnivky břišní *8*
    • Re: důvod umrtí

      to všichni vědí !!!!!!!!!!!! *8* *8* *8* *8*
  • Je mi to líto

    Moje nejoblíbenější pohádka S čerty nejsou žerty.Bohužel odešel zase dobrý herec a dabér do hereckého nebe *4* *4* *4*
    • Re: Je mi to líto

      Souhlas.Má,vlastně měl,nezapomenutelně krásný hlas.
  • system

    ...............

    byl legendou cr herectvi
  • xxxkatuskaxxx

    :(

    škoda že zemřel byl sQvělej herec :)
  • Ostuda

    Proboha!Všechny ty příspěvky!Smažte je všechny do jednoho(admin)!Myslím ty bláboly,co jsou po celých osobnostech.cz.Nedá se to,je to šok!
  • v.s.alex

    S.O.S

    AHOJ PROSÍM MŮŽETE MI PORADIT JAK SE JMENOVALA DETEKTIVKA KDE HRÁL DLOUHÝ DETEKTIVA KTERÝ VYŠETŘUJE SMRT MUŽE KTRÝ SCHVÁLNĚ NAKAZOVAL ŽENY AIDS.HRÁLA TAM MYSLÍM I JEHO MANŽELKA MOC DĚKUJI
    • Re: S.O.S

      Dobrý den,
      televizní film se jmenoval-Den, kdy nevyšlo slunce, v režii Jitky Němcové.
      Zdravím,Jarka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit