Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Dlouhý

OSOBNOST 31.12.2006 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Dlouhý, musím Vám říci že jste pro mne vždy byl nejpoctivější český herec, především proto, že každý člověk i ten nejméně důvěřivý by vám na jevišti uvěřil každou polohu charakteru které hrajete. Vážím si Vás již od té doby, kdy jsem v televizi viděla poprvé film Už zase skáču přes kaluže, kde jste mne již tenkrát navnadil na sledování vašich kulturních počinů. Děkuji za příjemný zážitek.
  • Nejlepší herec

    Dobrý den, jsem velká fanynka Vladimíra Dlouhého. Jeho herecký um opravdu moc obdivuji. Pokud je nějaká možnost vidět např. v divadle tohoto herce, prosím o radu. Moc o to stojím. Děkuji
  • Dobrý den, byla jsem nedávno na "Chvála bláznovství" a musím říct, že jste opravdu skvělý herec. Dlouho už jsem se tak nezasmála. Líbí se mi, jak jste proměnlivý (dokáže zahrát výborně jak komickou roli, tak i dramatickou). Mám Vás moc ráda už od dětství (hrozně se mi líbíte v pohádce "S čerty nejsou žerty"). Přeju Vám mnoho úspěchů jak v profesním, tak i osobním životě. Vaše obdivovatelka Vendula.
  • Hezký den .. až po odeslání jsem zjistila, že má zpráva může být čtena přímo Vámi .. přeji Vám hodně zdraví a úspěchů, hodně síly a naděje .. hodně lásky .. opravdu si Vás velice vážím a před Vámi samými i vašimi hereckými výkony se hluboce skláním .. přála bych Vám i vaši vysněnou roli Oidipa, ale život to občas rozhodne za nás .. Pokud by Vám to nevadilo, napište mi, kdy a kde hrajete .. už dlouho jsem na Vás nezašla, a to mě mrzí .. S úctou a pozdravem Monika
  • Hezký den přeji! Chtěla bych se jenom zeptat, kde momentálně hraje Vladimír Dlouhý? Tak ráda bych ho viděla hrát .. ale nemůžu se dopátrat, kde a v čem je obsazen? Nevíte někdo ..? Děkuji, mějte se krásně. Monika
  • chvála Vám a Vašemu bráchovi

    Poštěstilo se mi vidět Vás ve hře Chvála bláznovství a byl to zatím můj největší divadelní zážitek. Byli jste skvělí a to moc, moc. Díky Vám a Vašemu bráchovi,plánuji, že zajdu ještě jednou:-)přeji vše nej.
  • Mám ráda tvýho bratra MIchala

    Ahoj Vladimíre Si bezva herec znám tě s filmu skáčeš přes kaluže a v Arabele si byl super moc ses mě líbil mám tě ráda moc ale nejvíc miluju tvý ho bráchu Michala. Chtěla bych jeho podpis prosímtě a nevím kam si mám o něj napsat a od tebe bych chtěla taky. Moje Adresa je Petra Jelínková Dašická1189 Pardubice3 53003. Pozdravuj ho ode mě řekni mu že ho pozdravuje jeho fanynka Petra s Pardubic. Tak díky moc. Držte se jste super brachové a herci. Fanynka Petra s Pardubic
    • Re: Mám ráda tvýho bratra MIchala

      :-D Petra má fakt smysl pro humor
  • Jste nejlepší!
  • Osobně si myslím, že jste jedním z našich předních českých dabérů a herců.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit