Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Brabec

OSOBNOST 31.12.2006 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážený pane Vladimíre(mgr. Zemane)

    dlouho jsem Vás neviděla, až teď v seriálu Ulice!
    Příliš jste se nezměnil, vypadáte stále velice dobře, jste můj nejoblíbenější herec. Vaše číslo jsem ztratila, ale byla bych ráda, kdyby jste se pane mgr. Zemane ozval, případně přijel někdy v pátek do TV klubu v Ostravě. Poznali jsme se přes Honzu Hapalu a seděl jste na parapetu, protože Dakaři obsadili všechna místa.
    Ozvěte se bude to po letech zase senzace. Šarinečka z Ostravy
    • Re: Vážený pane Vladimíre(mgr. Zemane)

      Moje milá Šarinečko.Teď si už přesně nevzpomenu o co šlo.Popiš mi vše co se událo,určitě se ozvu.Nejsem si jistý zda jde o překlep a nebo jsi mě schválně nazvala magorem.Asi máš na mysli majora,ale to se páše mjr.Ne mgr.Tak budu čekat na odpověď.Vláďa.Můj mail.alkmaraz@seznam.cz
      • Re: Re: Vážený pane Vladimíre(mgr. Zemane)

        Lépe:
        http://en.netlog.com/alkmar az
        *5*
        • Re: Re: Re: Vážený pane Vladimíre(mgr. Zemane)

          http://en.netlog.com/alkmaraz
          bez mezery, je to nějaké zakleté *16*
      • Re: Re: Vážený pane Vladimíre(mgr. Zemane)

        Nějak moc identit:
        http://en.netlog.com/alkm araz
        *13*
  • Pan Brabec

    Pro mě je pan Brabec výborný herec adabér. Co se Majora Zemana týče každý ví, jaká byla doba a chtěl li herec pravidělně hrát, tak zkrátka musel hrát i v takových seriálech. A kdo mohl vědět, že za pár let komunismus nebude ? Pro mě je to jeden z mála herců, kterých si vážím
    • Re: Pan Brabec

      No a je zač se stydět? Není. Tak hrál majora Zemana. To nebyla žádná hanba.Byl to pan kriminalista a v tom seriálu je řečeno vše popravdě. Byla to zlatá doba. Doba,kdy byla sociální jistota,nikdo se nebál o práci,naše zdravotnictví bylo zdarma. JZD prosperovala atd,atd. tak zač se stydět. *3* *4* *3*
      • dasha86

        Re: Re: Pan Brabec

        a k tomu skoro všechny ty příběhy byly podle pravdy, akorát to možná trochu "přibarvili" tou dobou, ale mám doma na DVD všech 30 dílů a ráda se na ně dívám *1*
  • přání

    Vážený pane Brabec
    Přání k Vaším dnešním narozeninám
    hodně štěstí,zdraví a dobré
    pohody do dalších let.
    S úctou ! *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • pan Vladimír

    Vážený pán Vladimír, želám Vám k narodeninám všetko najlepšie, hlavne pevné zdravie, mnoho pozitívnej energie a radosť zo života. Mám rada Vaše herecké umenie, pre mňa ste stále výborný herec. Eliška z Bratislavy *14*
  • Moje srdcovky !

    Vážený pán Brabec !
    Krásny seriál major Zeman si vždy rada pozriem, doteraz to bolo hlavne v kuchyni na videu, ako kulisa pri varení, na Vianoce som dostala krásny darček, všetky časti na DVD a teraz si ich môžem vychutnať aj v obývačke. Niektorí tento seriál zatracujú, ja nie, naopak ! Stvárnili ste krásnu úlohu, za ktorú sa nemusíte hanbiť, ja osobne vo vás vidím miestami aj svojho otca(sú momentky keď sa neuveriteľne podobáte) *4* . Najviac sa mi páči Štvanica a Studňa, to sú moje srdcovky, no aj ostatné sú pekné, samozrejme aj ten posledný diel. Prajem vám veľa zdravia, šťastia a krásne úlohy. Silvina z Košíc
  • Na cestách

    Vážený pane Vladimíre Brabče, jsem ročník 67 a jako kluk jsem se vždy těšil na díly seriálu 30 případů majora Zemana. Dnes trávím většinu roku pracovně v zahraničí a 30 případů vozím stále s sebou na DVD. Momentálně se nacházím v Asijské části Ruska a Major Zeman je tu se mnou. Děkuji tímto všem tvůrcům a hlavně Vám pane Brabec. Hodně štěstí Vám z dalekého východu přeje Pelikán Vít, Rusko, Trojeck.
    • Re: Na cestách

      ZAJÍMAVÉ INFORMACE O PANU BRABCOVI I O CELÉM SERIÁLU NAJDEŠ NA WWW MAJORZEMAN.EU
  • mrzimor

    :-)

    Bezvadnej herec,ale i dabér *14*
  • Vážený

    Vážený pane! Právě jsem na netu koukal na vaší 13 -tou komnatu. Myslím, že se nemáte za co stydět. Major Zeman je profesionálně odvedená práce. Hrajete to přesvědčivě, i když s mnohým asi nesouhlasíte. Je to profese. Sám jsem hudebník z povolání a občas hrajeme skladby které nejsou dle mého gusta ale jako člověk, který se tím živí je musím zahrát minimálně s profesionální ctí. A nejlépe jim dát ještě něco navíc, co ani autor nenapsal. Všichni se s tím i v dnešní době trápíme ale živitel je živitel. Nevěšte hlavu. Pro mne zůstáváte velmi dobrý herec, Pan Vladimír Brabec-------nikoliv Major Zeman
    Schober
  • dejnadee

    Dabing

    A výtečně dabuje mého nejoblíbenějšího herce Seana Conneryho *3*
  • 13. komnata a Zeman

    Ze 13. komnaty pana Brabce mi bylo taky dost smutno. Jako by Zeman mohl za všechny hrůzy komunismu. Vždyť v tom seriálu hrály stovky herců, a horších filmů a seriálů je taky hromada. Naopak, Zeman je, když pomineme idologie, profesionálně natočený seriál a pan Brabec v něm předvedl jako herec mistrovský výkon. Škoda, že i on sám a mnozí další jako by přijali tu jeho kontroverzní nálepku a že mu není dneska umožněna ve větší míře práce v TV a filmu. A největší škoda je, že se tím trápí i sám p. Brabec, nestojí to za to, vždyť kde jsou trápení pánů Mrkvičky, Brzobohatého, Jelínka, Němce…Tím je neobviňuju, pouze konstatuju, že je trochu nespravedlivé, že všechna špína ulpěla na p. Brabcovi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit