Přejít na výpis diskuzí

Veronika Žilková - Stropnická

OSOBNOST 31.12.2006 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale pozor..Seriál moje lásky má 41% na csfd..To je snad nejvíce ze všech tv seriálů a všech podobných hovadin..Že by Žíla byla opět na vzestupu??? pouze vtip.. *5*
  • nevíte, kolik má veronika dětí? *4*
    • měla celkem sedm..porodila jich asi 5 ,2 adoptované..Nejmladší umřel když mu bylo půl roku..
  • všechno nejlepší *14*
  • Dobrý večer paní Veroniko,
    Vašemu muži pomůže speciální terapie jógou, která ovlivňuje krční páteř.
    Mohu pomoci.
    Zdenka
    jelinka@volny.cz
  • Námět na film

    Dobrý den, paní Veroniko,
    nevím, na koho se přesně obrátit, ale protože si Vás vážím nejenom jako úspěšné herečky, ale i matky, píšu právě Vám. Mám v hlavě příběh, který by mohl být námětem na film. Jsem maminkou postiženého dítěte a úderem jeho narození se mi život od základu změnil. Bylo by to na dlouhé povídání, jen nevím, komu se s ním svěřit. Pokud si myslíte, že to nezní jako špatný nápad, prosím ozvěte se mi, jiný kontakt na Vás nemám. Děkuji a přeji Vám mnoho úspěchů jak v osobním tak i pracovním životě! *4*
  • cd

    je skvělá:)
  • V komediích je dobrá, jinak nic moc, její projev je vulgární.
    V seriálu Všechny moje lásky je docela dobrá, nevím proč jejího spolužáka hraje Marcel Vašinka - ročník 1954.
  • Všechno nej *3*
  • Všechno nejlepší k svátku.
  • Já si osobně myslím, že je to její věc koho volila za prezidenta, protože každý kdo má české občanství má právo volit jakého kandidáta chce, každý má jiný názor, takže ji z tohohle neobviňujte, z tohohle opravdu NE!!! Veronika je perfektní herečka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit