Přejít na výpis diskuzí

Věra Řeháčková

OSOBNOST 31.12.2006 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nej nej

    Je to nejlepší spisovatelka.Líbí se mi, jak píše a jaké knihy a o jakých tématech píše.Od ní mám už doma spoustu knih asi 29.
    Nejlepší knížky jsou všech 5 dílů Jany a Dany.
    • Re: Nej nej

      Ahojky,
      prosím všechny lidičky co mají všechny díly série "Jana a Dana" aby mi napsaly.Mám doma pouze 3 a marně scháním zbytek.Všude jsou vyprodané a nemají j ani na skladu vydavatele:(
      Email:198497@seznam.c z
      Předem moc dík,Lucie. *3*
    • Re: Nej nej

      Ty jsi Maruška Nováková? Na naší škole je učitelka,co se tak jmenuje *4*
  • Za bílými mřížemi

    Za bílými mřížemi je smutná a i zábavná knížka, o samotné Věře Řeháčkové, která si tento pobyt sama prožila. A napsala tak AUTOBIOGRAFII. (NEj knížka) *4*
  • prosím o kontakt

    prosím o kontakt (email) na paní Řeháčkovovu, (mám námět na knihu)
    • Re: prosím o kontakt

      Také bych chtěla poprosit o kontakt na pí. Řeháčkovou.
      Jde mi o sérii knih "jana a Dana".
      Mám doma pouze 3 knihy z celé série a nemohu je nikde sehnat.V knihkupectví mi řekly že nejsou ani u vydavatele.
      Předem děkuji,
      Lucie Ficbauerová.
  • věnování

    Ste moc hodná spisovatelka píšete moc hezké knížky.A máte moc zajímavé příběhy. Jste moc hodná a milá. *4* *15*
    • Re: věnování

      To máš pravdu.
  • super

    píše super knihy mam už:2pubertačku na krku , kdo pochopí mariku , bezhlavě do maléru , on na me asi bere , tz si ale strašpitel mary , mary ty si mazana a ch ci další prostě mě to baví petra 13 let
  • super

    píše super knihy mam už:2pubertačku na krku , kdo pochopí mariku , bezhlavě do maléru , on na me asi bere , tz si ale strašpitel mary , mary ty si mazana a ch ci další prostě mě to baví petra 13 let *4*
  • SUPER

    ahoj nejradši mám příběhy o zlatce, a jiné
  • Nej!

    Tohle je úplně nejnejnejnejnejnejnejnejnejnej spisovatelka v česku. Moc a moc ráda čtu její knížky!!!! *4*
    Věra Řeháčková je anděl *4*
  • vášnivá čtenářka

    Hrohně ráda od ní čtu knihy myslím si je mám přečtené a najednou najdu zase nové, které mě potěší a během dne je přečtu. Fakt hrozně dobrá spisovatelka *4*
    • Re: vášnivá čtenářka

      super,miluju její knihy
  • Nej

    Nej je Nik a Nika a Lucka!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit