Přejít na výpis diskuzí

Valentino Rossi

OSOBNOST 31.12.2006 
169 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vale forever

    Vale je borec.MILUJU HO!!!! *14* *4* *14* *4* *14* *5*
  • trikooooo

    Zdárek valentináci *15* chtěla bych triko Rossiho poraďte mi e-shop Díky miláčci Valeho *14*
  • kniha

    ahojte sháním Rossiho autobiografickou knihu je to nutné jestli nevíte o nečem kde se dá sehnat tak mi pls pisněte na mail díky moc jsem ochoten za ni dát i víc než 350 *5* *5*
  • triko

    cau lidi shanim tricko valeho k zisku titulu mistra sveta!!!nevite nahodou kde se da sehnat???poslete mi to na mail....diky moc
  • rossi.love46

    prostě tejpek

    ahojkýýý lidi!!! tak jim to dneska zase ukázal seděla jsem u závodu do poslední minutky a držela pěstě pro šťestí a on vyhrál *15* a ten jeho nápad s oslem - THE BEST *15* *14* LOVE YOU *14* *14*
  • *46*

    Největší mazák.. to co dokáže se svojí motorkou je fakt grandiozní podivaná....je to borec prostě....takových závodníku jako je on by mělo být víc....a musim pochválit i jeho chování k fanouškum.....prostě a jednoduše řečeno taky podporuju 46 na motorce... *14*
  • vale

    vale je fakt super.škoda,že mu to letos nevyšlo.v roce 2007 držte palce.nazdárek *3* *3*
  • Mám jen připomínku k Valeho přezdívce. Není to "il doktore", ale "il dottore". Jinak taky Rossifumi nebo Valentinik. Jo a kdybyste cokoliv potřebovali, běžte na www.fanclubvalentinorossi.com , nebo mi písněte. Už Valemu fandím tak dlouho, že znám pár lidí, kteří se s ním znají osobně, takže se o něm dá cokoliv zjistit. *3* Tak apala papala
  • Bravo Vale

    Vale jim to dneska znovu nandal a Stoner skončil opět na prdeli v příkopu:-) Bravo Vale jen tak dál.......
  • Valentino Rossi je prostě nejlepší borec Je skvělej,Fandím mu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit