Přejít na výpis diskuzí

Valentino Rossi

OSOBNOST 31.12.2006 
169 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prtusinka

    Happy birthday

    Všechno nejlepší k narozeninám, Valentino *14* Hlavně štěstí, zdraví, lásku a ať ti tahle sezona jde stejně dobře, jako ta minulá! *14* *14* *14*
  • narozky

    Koukam ze jsem jedina kdo mu preje k narozkam jestli budete taky prat tak mi odepiste na tento pozdrav papa. *13*
  • maracarboni

    MáRa..=D

    Aloha_Lidičky *4* ..Je skvely ze Vale ma dalsi titul.. *14* _9_je to fantasticky kdyz si vezmete ze se mu zase dari..timto titulem smazal ztratu z roku 2006 a 2007 kdy neziskal titul..ale je to jenmom sport!! *3* Navic Vale si ten titul fakt zaslouzil.. *3* *14* uz jenom jeho souboje s Jorgem *4* ..v Katalansku kdy ho dal v poslednim kole v posledni zatacce.. *14* *1* *1* proste fenomén!!MotoGP Bravo Vale!!..hodne stesti Valemu pro rok 2010 *4* *14* ..Bb MáRa... *3*
  • rossi.love46

    mistr

    Čaute lidičky!!! Je to skvělý že má 9. titul *14* *15* *1* *1* upe moc mu to přeju... Ať jich má co nejvíc !!! *1* je prostě nej *3*
  • je to tam!

    Je to tam!!! Vale je mistr!!! Miluju ho *14*
  • petulka94

    9.titul!

    Super *14* ...Dnešní závody = pstě skvělý!!!Vale má 9.titul!!! *14* ....
  • betykralova

    Zakouslý trenky...

    Prej ten komentátor moto gp, když byli závodníci po zkušebním okruhu na startu...vale si zpravoval..ehm...pozadí a ten komentátor...tak vidíme, že vale má zakouslé trenky, snad se mu podaří tento problém vyřešit, to mě teda fakt pobavilo! *1*
  • lonelka

    Re: Vale

    Já jsem se dostala na závody do brna bylo to tam žůžo a Vale ten upo moc moc mocinky dobrej je božskej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ivcaxxx

    Vale

    Vale je super,chtěla jsem jet na závody do brna,ale nepovedlo jsem mi to tak jsem seděla doma u televize a dívala se a držela mu pěstičky a on to doopravdy vyhrál,jen chci říct že jsemmu vždycky fandila a on mě nikdy nezklamal-je super !! *1*
  • prtusinka

    Vale!

    On je ten nejlepší! je to Bůh!
    *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • betykralova

    Osel

    Tak Vale jim to opět natřel...úžasný!Osel jeden! *14*
  • rossi.love46

    prostě tejpek

    ahojkýýý lidi!!! tak jim to dneska zase ukázal seděla jsem u závodu do poslední minutky a držela pěstě pro šťestí a on vyhrál *15* a ten jeho nápad s oslem - THE BEST *15* *14* LOVE YOU *14* *14*
  • rossi.love46

    král

    Vale je prostě božííí!!§ vždy všem dokáže ujet , někdy možná spadne ale nevzdává to a všem ukazuje jaký je bůh.Já na všechny jeho závody koukám už od čtyř let a oblíbila jsem si ho asi pro jeho nezapomenutelný smysl pro humor !! *14* je prostě perfekt !!! přeju mu hodně skvělých výsledků a hodně titulů mistra světa a taky by si měl najt nějakou suprovou ženskou která ho bude milovat a bude s ni šťstnej *14* *14* *14* jo a ikdzž se to některým nezdá vale je ten nejkrásnější chlap pod sluncem - BŮH
  • prtusinka

    Vale!

    He's so sweet *14*
  • Re: Držím palce

    Bohužel nepřeválcoval... *9* Ale příště se mu to zase podaří, je mi ho líto-nebyla to jeho chyba, tolik se dneska snažil a nevyšlo mu to. Ale vím, že mistrovství určitě vyhraje, budu mu držet palce! Je to Bůh a nikdo na něj nemá!!! *14* *14*
  • betykralova

    Držím palce

    Držím mu palce a dneska všecky zase převálcuje!Já to vím, věřím mu! *3*
  • Re: 46

    Co musíte udělat, aby jste se s nimi mohli setkat? *4*
  • moni.vale

    Dneska live!

    Dneska sem Valeho viděla live na grand prix české republiky a byla to bombáááááááááá-je to prostě jednička, nej ze všech, a když k tomu dáte jeho krásný voči, máte doktora, jak se patří, no ne?? *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Rossi..the one

    Je to nejlepší jezdec, je skvělá osobnost a ještě k tomu je nádhernej a sexy...je to prostě jedničká!!!
  • kajusa83

    Vale je BOREC

    *3* Valentino je prostě jednička *3* Jsem jeho věrná fanynka už spoustu let a musím říct,že je pořád na co se koukat když Doktor vyjede na trať *5* Stoner může jen tiše závidět a jeho týmový kolega Lorenzo se má hodně co učit od mistra Valeho *14* Je to prostě "pan jezdec" *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit