Přejít na výpis diskuzí

Václav Mareš

OSOBNOST 20.6.2007 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Václav Mareš

    Václav Mareš patří už dlouhé roky k mým nejoblíbenějším hercům,jak z filmových pláten,televizních obrazovek a i z prken,co znamenají svět.Nepatří sice mezi najzářivější hvězdy,ale to mu vůbec neubírá na kvalitě,naopak každou svojí roli zahraje velice přirozeně a nadprůměrně a jeho výkon patří vždy k lepšímu průměru,daného snímku a on sám zaujme,ikdyž zrovna snímek je slabší. Přál bych panu Marešovi hodně zdraví a hlavně další pěkné a zajímavé role.
  • p. Mareš

    Upřímnou soustrast rodině p. Mareše. Naposled jsem se s ním osobně setkala v roce 2008 na maturitním plese Obchodní akademie Satalice.
  • Leoš Mareš

    Pane Mareši, zaujala mě podoba s moderátorem Leošem Marešem, je to váš příbuzný?
  • mareš

    upřímnou soustrast, je my to upřímně líto,byl to dobrý herec. *9*
  • Gondolence

    Upřímnou soustrast,všem příbuzným,pozůstalým a jeho rodným Strážkovicím *9*
  • Dobrý den

    Dobrý den pane Mareši,jmenuji se Nikola Macháňová a musím vám říct že jste opravdu skvělý herec.V seriálu Ulice ste 1.Jak se vám hraje s Matyášem Valentou????Určitě ho ode mě pozdravujte!!!Předem díky za odpověď!!
  • hamlet

    Dobrý den,velice jste mne zaujal v představení Hamlet dne 13.4.2008.Vaším hereckým výkonem jsem byla naprosto uchvácena.
    • Re: hamlet

      Děkuji.Váš V.Mareš
      • Re: Re: hamlet

        Dobrý den *3*
  • K dejvickému Hamletovi

    Přiznám se,že Václav Mareš nepatřil k mým nejoblíbenějším hercům,ale po včerejším představení Hamleta musím také jeho výkon ocenit.Polonius v jeho podání byl v této trochu nepřehledné inscenaci přirozený, srozumitelný a věrohodný i přes stylizaci, jaká mu byla určena.Ani nevlídné prostředí strakonického kulturního domu nepoznamenalo jeho hereckou jistotu.Děkuji vám pane Mareši a přeji vám hodně zdraví a ještě mnoho takových rolí.
    • Re: K dejvickému Hamletovi

      Děkuji.Váš V,Mareš
  • Dotaz

    Dobrý den, velice by mě zajímalo jak se jmenoval pořad který měl hodně dílů.Mám dojem ,že se jednalo o archeoligii nebo dějepis.Pán Mareš tam vystupoval v bílém plášti a připadolo mi to že vše se odehrává jakby v ordinaci.Dnes mi je čtyřicet a je to vzpomínka z dětsví kdy mi bylo kolem deseti.Bohužel ten pořad nemůžu nikde najít neznám název.Pomůže mi někdo s objasnění rád bychse na to podíval opět.Z toho mi v hlavě nejvíce utkvěl Marešův hlas.
  • Upřímnou soustrast.

    Upřímnou soustrast. S Waldemarem Matuškou dnes oba. *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit