Přejít na výpis diskuzí

Usher Raymond

OSOBNOST 31.12.2006 
347 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • All the best for Usher .. Good luck, health and love ... You're the best singer and I know your songs gets me encourage *4* *3*
  • katko mohla si pockat 7 min ne mohli by jsme si dopisovat
  • iren

    cau iriz ale nekdy mi trba napis od pavli ne nekoho jinyho jak se mas ja dobre test z matiky mi dopadl spatne jinak dobry potom ti napisu dopis a poslu k babicce . pred 2 dny jsem byla u more bylo to super ja byla jedina co si vzala plavky tak jsem si to uzila tak pozdravuj vsechny cekej na dopis a napi taky tak cau
  • tak azmi napises tak ti nemam odepisovat ze tak ja ti dam moje coslo 0044 07849497618 pozdravuj mi vsechny a napis ja ti odepisu test z matiky mi dopadl spatne a dneska asi budu vjedet z francoustiny a co ty mas uz nejakeho kluka ja uz tochu seru na l.lasku je tady nejaky jiny nevim jak se jmenuje ale je pekn a hodny a stydlivi jednou mi rekl cau kdyz jsem zrovn spechala a jinak s na me porad dival . tak potom ti napisu tak cau
  • katka

    potom mi neco napis a dopis mi neprisel
  • katku

    jakto ze mi vubec nepises
  • kde ste vsichni
  • are best usher

  • D

    Čus Dašen tak to máš dobré že chodíš s Ladíkem já vám to přeju ale zas máš blbé že tebe a Karču chce zbít nějaká debilní holka radči se ji vyhýbej kdybych tam zrovna byla tak by jsme ji zmlátili ale nemyslím to doslova.Víš radši se s ní nebij ,když tak si na ni pošlete bandu .Dašen hlavně se s ní nebij nebo budu mít strach aby se vám nic nestalo .O prázdninách se budu učit anglicky.Jinak se mi strašně stýzká doufám že přijedete brzo prý že pojedete do Španělska tak to máte dobré určitě se už těšíš .Já budu o prázdninách asi jenom doma .Jinnak tam pozdrav všechny.Ted má Sámer Issa dobrý nový klip ale fakt je dobrej .Řekni Karči že ji pozdravuje Darina a řekni ji až mi taky napíše .Já vám taky potom napíšu. Tak já už budu končit a pozdrav mi všechny
  • katka

    potom neco napis ten tvuj dopis asi nedostanu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit