Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Materna

OSOBNOST 14.4.2007 
89 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tomík

    Je tak hezkej.Je to ten nej kluk na světě *14* *14*
  • muhehe

    ježiš on je tak nádhernej mám na něj icq a dokonce sem ho potkala *14*
  • Re: T.Materna

    cau jen se znej nepo ja ho znam osobne byl i u na s doma mam na nej icq cau zuzka celkem super kamos
  • klásnej

    je fak super ..............hrozně pěknej ............:) *14* ....mrce hraje a ten Maharal je fakt super film......noprostě když se Tom usměje tak se mi podlamujou kolena ... *14* fakt BOŽÍÍÍÍÍÍÍÍÍ *14*
  • ?

    Rozhodně v televizi vypadá dočista jinak než ve skutečnosti...
  • T.Materna

    4 Iloušek→To jo *3* Když jsem přepla na ČT1 a tam hráli "O kominickém učni,... ",tak jsem to tam musela nechat,ptž Tomáš je wážně moc pěknej a nawíc hezky hraje *14* !
  • T.Materna

    uplně nádhernej herec dneska jsme byli v kině na Maharal myslela jsem že ho zežeru krásnej fakt *14*
  • T.Materna

    Tomášek Materna je nejlepší herec jakého znám !!! Zbožňuji ho všude mám vystavené jeho fotky i na profilu na icq mám jeho fotku. Je prostě skvělýýýýýýýýýýýý !!!! Jen tak dál Tome !!!! Ahoj tvá fanynka. *4*
  • babička T.Materny?

    ... hledám kontakt s MUDr Maternovou,r.nar. asi kolem 1930. Nebyla Vaše babička dětskou lékařkou. Její manžel - ergo ev. Váš dědeček - byl z prvních hlasatelů začínající čs. televize. S MUDr Maternovou jsem se poznal na předatestačním kurzu v Trenčíně r. 1959 - vzácná osobnost. Je to nepravděpodobné - promiňte, že takto naslepo sonduji - ale kdyby ano, prosím o lask. zprávu.
    MUDr J.Řídký, Pod vŕšky 1, Žiar nad Hronom.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit