Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Berdych

OSOBNOST 31.12.2006 
129 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Petra A Tomáš budou trumfy
    (nebo oběti )...Miroslava Donutila...
    Oblíbený bavič tentokrát v Prostějově nejen s hvězdami českého tenisu. Účinkují: P. Kvitová, T. Berdych, P. Kolář a duo Verona. *1*
  • s petrou mu to sluší... *14*
  • Nechutná Ester ukázala už skoro všechno : http://images5.fanpop.com/image/photos/27500000/Ester-Satorova-showed-everything-small-breasts-and-crotch-tomas-berdych-27568450-1024-1536.jpg
  • wauworld
    Na co byste se jich zeptal jako první? Jsou to legendy ve svém sportu, takže na cokoli z jejich kariéry, na jejich zkušenosti. Co na vás lidi štve? Ještě mi nikdo nic konkrétně neřekl, ale ty chyby tam určitě jsou. Jen záleží na tom, aby jich nebylo moc a nebyly moc výrazné. Jaká je vaše nejranější vzpomínka z dětství? Vzpomínka na moji první tenisovou raketu, kterou jsem dostal. Jak jste se změnil, když jste dospěl? Už od nějakých 11 let jsem býval sám v Prostějově, trénoval jsem tam bez rodičů a musel jsem se o hodně věcí starat sám. Člověk tak nějak dospěje dřív. Ale jak jsem se změnil, nedokážu přesně definovat. Jak velká je vaše trpělivost? Troufám si tvrdit, že velká. Jsem poměrně kliďas a myslím si, že mě hned tak něco nevytočí. Co z vás dokáže udělat netrpělivého? Když někdo řekne, že něco ví a že mi to poví až za chvíli, nebo někdy příště. V čem jste nejsilnější?
    Ve sportu asi dlouhé zápasy a bojovnost v nich, nikdy to nevzdávat a bojovat až do konce.
  • wauworld
    26.6.2007 | Jana Benešovská
  • wauworld
    Tomáš Berdych se narodil ve Valašském Meziříčí v roce 1985 ve znamení Panny. Tenisovou raketu vzal do ruky už jako pětiletý. Laickou veřejnost na sebe poprvé výrazně upozornil v roce 2004 při olympiádě v Aténách, kde porazil úřadující světovou jedničku Rogera Federera. Je oporou českého daviscupového týmu. V současné době je ve světovém tenisovém žebříčku ATP 12, jeho dosavadní nejlepší umístění bylo ještě o dvě místa lepší. Jeho trenérem je bývalý úspěšný český tenista Jaroslav Navrátil. Tomáš nyní žije a trénuje se svojí přítelkyní, úspěšnou tenistkou Lucií Šafářovou, v Prostějově. Kromě tenisu jsou jeho velkým koníčkem rychlá a silná auta.
  • wauworld
    Za co byste si za poslední měsíc zasloužil pochvalu.Nerad se chválím sám, měl by to posuzovat někdo jiný, někdo z mého okolí.Co je pro vás skutečnou odměnou? Jakákoli věc nebo jen pochválení od člověka z mé blízkosti: rodina, trenér, přítelkyně...Kdo vás odměňuje?Doufám, že ti lidé, kteří si myslí, že si tu odměnu zasloužím.musíte poslouchat a proč?Snažím se poslouchat všechny lidi ve svém okolí. Člověk si ale pak musí sám utřídit, co je dobré a co ne.
    Jak zněla nejlepší rada, kterou jste kdy dostal.Není to rada, ale asi to, že mě rodiče přivedli k tenisu. Moc si toho vážím a jsem rád, že mohu zažívat vše spojené s tenisovou kariérou.
    Když zavřete oči a ponoříte se do snění, kde se zjevíte?
    Záleží na momentální náladě. Třeba když nejsem s přítelkyní, představuji si, jak jsem s ní...Co byste ve snech nikdy nechtěl dělat?
    Cokoli špatného a zlého! Hlavně bych nechtěl ubližovat lidem ve svém okolí!Jaký je rozdíl mezi zlem a dobrem?
    Obrovský, jsou to protiklady.Proč jste dobrý?
    Nejsem dobrý, jen se o to snažím, ale nikdo není dokonalý.
    Kdo je opravdu zlý?Ti, co ubližují, zraňují, trápí, vraždí lidi. Ti, co nedokážou pomoct nebo se o to ani nesnaží.
    S kým byste se chtěl potkat?Asi s Tigerem Woodsem nebo Michaelem Schumacherem.
  • wauworld
    Berdych v rozhovoru před pár lety....
    *Popište se pěti podstatnými jmény.
    Potřebuji šest jmen a je to celý můj život: Cesty, tenis, letadlo, hotel, rodiče, Lucie Šafářová.
    Proč jste si vybral právě tahle?
    Protože je to zatím celý můj život.
    Musíte si zvolit jiné jméno i příjmení, jak se budete jmenovat a proč?

    Roger Federer. Je to skvělý člověk a už ve 26 letech legenda ve sportu, ve kterém se sám pohybuji. Odpovídám tak ale jen proto, že si musím vybrat. Jinak se snažím být sám sebou a nekopírovat jiné lidi.
    Je sex něžný, nebo divoký? A proč?
    Někdy je něžný, někdy je vášnivý, záleží na náladě a rozpoložení partnerů.
  • No - nevadí i tak to bylo krásný !!! Já jenom proto, že finále Tsonga - federer jsem už tuším viděl ... I tak moc gratulujeme !!!
  • Liberec fandí stejně jako Petře. A u Petry nám to vyšlo !!! Finále by mělo být téměř jisté a ve finále při nepatrně menším riziku než v průběhu turnaje by to mělo vyjít také !!!
  • a i když je Berdych velká partie,tipuju že ani poslední ! *1*
  • navíc se veřejnost o rozchodu dozvěděla v srpnu a v září se zas dozvěděla že u ž má jinou...Na to že chodil se Šafářovou skoro 10 let to bylo opravdu příliš rychlé a nevkusné...
  • Překlad jednoho názoru ze zahraničí : Tomáš se měl soustředit jen na svou kariéru, a ne najít si přesný opak Lucie během krátké doby. A jsem si docela jistý, že se rozešli v době Wimbledonu...

    Jsem rád že to i lidi v zahraničí vidí stejně jako já...
    Ano je to tak Berdych skutečně mohl počkat déle než 3 měsíce s novou známostí...a Lucii která byla vždy považována za spíše ošklivější opravdu nemusel nahrazovat modelkou..Navíc sotva zletilou..
    *6*
  • http://www.tennisforum.com/showthread.php?p=20351491
  • stačí mě jak trapně se vystavuje na fotkách s roztaženýma nohama a jaké trapné kecy psala na libimseti !!! *1* *16*
  • Berdycha jí nezávidím ale to že nemá zábrany a jde přes mrtvoly jo ! *16*
  • Její první vztah to není...
  • Tady se jen potvrzuje česká závist! Neopovažujte se o Ester tvrdit jediné špatné slovo, protože ji neznáte! Napsat takové bludy umí každý, ale co takhle ji to říct do očí?! Esterko, čeká Tě ještě dlouhá a trnitá cesta, ale VY to s Tomem zvládnete! Vždy budeš vědět, kdo tu pro Tebe je a kdo za to nestojí a nad ostatníma mávni rukou! *4*
  • No mě úplně fascinuje co dokážou závistiví primitivci vymyslet...kdybyste Ester znali, tak tak blbě nepindáte...ale dobře vám tak :-D aspoň jde vidět co máte v hlavě...nasrané...milý evan - Berdych je asi jediný člověk na světě se jménem Tomáš že? Že hned máš skvělou dedukci že podváděl Šafářovou :-D se trochu zamysli než něco napíšeš...směju se vám inteligentně ploší primitivci...
  • Vy jste fakt úplní zabedněnci. Jak můžete o někom tak hnusně psát když ho ani neznáte? Ester není vypočítavá ani nic podobného. Je to super holka já ji znám chodí na stejnou školu, výborně se učí, je hodná a skvěle při tom všem zvládá modeling. Je to její první vážný vztah a jen ubožáci jako jste vy jí to nepřejí. Nevím jestli je to závist, ale než začnete někoho soudit tak byste ho měli nejprve poznat!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit