Přejít na výpis diskuzí

Tom Kaulitz

OSOBNOST 31.12.2006 
238 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tyniska

    Re: twins

    to je dobry bifču s povedlo :D *1* *1* *1* *1*
  • Re: Stop!!!!!

    Souhlasím s tebou Ronnie
  • tyniska

    Re: ZÁÁÁÁÁÁÁVÍÍÍÍST

    máš naprostou pravdu já se přidávám ,protože si myslím že to co si napsala je správný řešení problému a pstatním jestli se nelíbí tak ho ignorujte ale je i pár fanoušků který by to mohlo naštvat a to dost krutě a vím jaký pak jsou s.... zákeřný a to vím proto že jsem jedna z nich...
  • tyniska

    Re: New hair

    má new účes má copánky ale ty dredy byly lepšíí:)) *4* *4*
  • *Muck*

    Tomíček je bezvadnej klučíček <3 strasne moc tE LAfuJU<3*MuCk*PS: Si klasnej moc se mi libis *14* *14*
  • Stop!!!!!

    Já vás lidi nechápu!!!! Tak když se vám Tom nelíbí tak proč sem vůbec lezete si založte na osobbnostech 'Stop!Tom Kaulitz' nebo já nevím ale tohle je stránka o Tomasovi kde se nemá psát jakej je děvkař debil atd,... Prostě so založte nákou jinou stránku a když se vám tak nelíbí tak se do něj neserte jenom mu závidíte že je slavnej. Tak si to už uvědomte!!!!! *7* Ps: Stačí zapojit mozek
  • je fajn

    já si myslim ze je supa kluk.... *1* *14*
  • ..katullinka..

    ToM

    strašně mOOcinky laWuju...upa nejvíC klásný...on je prostě skvělý stejně jako zbytek skupiny..prostě zlatííčko...=)) *14* *14*
  • lucine.cz.ka.ulitz

    :))

    Tom Kaulitz ...hmm..je hezkej ..je to člen Tokio Hotel a ty já poslouchám už 4 roky..ale myslím si,že ten kluk je přehnaně namyšlenej:D..no moc si o sobě myslí..jako může co by ne..je slavnej,prachy má..na každym prstě 20 holek..a je hezkej..tak muže byt namyšlenej no:DD..to stejny Bill taky by mohl,ale není..je normální..tak proč musí bejt tom? *1*
  • jitushkaa

    ZÁÁÁÁÁÁÁVÍÍÍÍST

    Mě se hrozně líbí jak nadáváte. Ale zavidíte!!(?) nechápu prostě. AŤ vypadá jak chce, ať nosí co chce, ať si dělá co chce...co je Vám do toho? Taky si nosíte,poslucháte,děláte co chcete...Když se někomu líbí a co? Tak je hezkej, že to poslouchá miliony lidí? Umí si udělat slávu narozdíl od jiných kapel. Že mají odlišný vzhled..tomu se prostě říká image. No a co...tak bože, nosí raperskou čepici a co?
    Nevím o co jde...co mu závidíte? Že ho miluje miliony lidí? Peníze? Oblečení? Nebo jen to že má slávu spolu s TH narozdíl od jiných kapel? Nikdo z nás nevíme jaký je doopravdy takže ho TADY NIKDO NIKDY nemůže soudit...takže sem buď nelezte nebo tuhle osobnost ignorujte když se vám něco nelíbí *3* *7* Nechápačky z toho fakt...
  • kwajdinka

    New hair

    Tom má prý taky new ůčes!!!(Bill má new ůčes taky)....to se těšíím jak bude vypadat billa už vim jak vypada...vypada neuvěřitelně sexyy *14* *14*
  • avril122

    Vše nej

    Všechno nej. k narozeninám... *3*
  • 1.9.

    Alles gute to Tom!! *3*
  • "20"

    setko najlepsie TOM k narodkám!!!!!!!!!mame ta radííííííí!!!!!!!! *3* *14* *14* *15* *1*
  • sharkamellita

    happy-b-day

    VŠECHNO NEJ NEJ NEJLEPŠÍ!! *3*
  • Vše...

    nejlepší, Tomi! Doufám, že narozky pořádně s bráškou oslavíte s kamarády někde v klubu a ne jenom na čajíčku se stařenkama, i když... *1* Co je mi do toho, že? *1* Aspoň nějaké obejmutí bratříčka by jste nám mohli vyfotit.

    Šťastné narozeniny... *14* *14*

    PS: Twincest 4ever! *1* *1* *1*
  • barka.3

    vše nej

    Nevím jak se to píše německy ale vše nej:D
  • bellunqa

    ...

    Sem už tak nikdo nechodí .. njn, ty kluci si to tak zkomplikovali, že po nich zachvíli nikdo nebude vědět. Aby se na ně nezapomnělo *9*
  • Re: Mue!

    no teta říkala že má hezký nos!! *15* ale fakt...si nedělám prču mimo to ty jsi z ostravy?já taky!! *3*
  • Re: TH

    nic proti ale oni jsou teď v americe..až je budeš honit tak davej bacha ať nepřizabiješ billa je anti-fanda sportu!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit