Přejít na výpis diskuzí

Tobey Maguire

OSOBNOST 31.12.2006 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tobýk

    Tobey je moc hezký kluk a miluju ho ot te doby co jsem ho vyděla,štvemeto že jsem ten film vydela proto že nemohu být snim ¨MILUJUHO.-.,-.-.-. *1*
  • Spider kokotina

    Spider man ? kokotina ako voda v kosi. Vacsiu sracku som este nevidel.
  • tobinko

    ta kunda Jennifer z dvoma n si ho zobrat za muza viete aka je to sereda nenavidim ju z celeho srdca a keby ho mama nepredsvedcila aby isiel na herecstvo tak by bol kuchar lebo aj jeho otec bol kuchar no hrozne vsak ale to nevadi a spiderman je ten najlepsi film aky poznam a hlavne 3 ten jeho uzasny novy uces je proste bozsky to musite vidiet
  • PRO ELIŠKU

    ELIŠKO TOHO KLUKA JAK TI PŘIPOMINAL JSEM JA TADY JSEM ČASTO NA INTERNETU TY BYS SE MOHLA VRATIT
  • spider-man

    Miluju spider-mana!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ničím jiným nežiju!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14*
  • Je tak úžasnej

    Tobey Maguire má ty nejkrásnější modrý oči na světě je krásnej a strašně neodolatelnej *14* *4* *1* *15*
  • tm

    všechny díly spidermana jsou krásný stejně tak jako on jeho oči i hlas Tobey je ten neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejkr ásnější na celém světě je taky hrozně roztomilej.Milujutě *14* *9*
  • Tobey Maguire

    Spiderman je moc dobrý a to všechny tři díly.Nejvíc se mi asi líbila trojka.Dnes má tento herec narozeniny.Má už Kristova léta-33 let.Chci mu popřát vše nejlepší.
  • Tobey?...Mmmmmmm...Mňam.. *14*
  • Toby je super herec *4* . Velmi dobre hral Spider-Mana *1*. Len škoda že nehral Spider-Mana aj vo 4nčo bola teraz v kinách.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit