Přejít na výpis diskuzí

Tiziano Ferro

OSOBNOST 31.12.2006 
75 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zivotopis

    Kdekoliv jsem cetla zivotopis Tiziana, vzdy tam bylo napsane to same. Mylim ze to bylo i na oficialnich strankach. Takze tak jak to to nekdo prelozil, tak to je:-)
  • Lazio

    no nevím kdo to psal(ten článek), ale Lazio není zase tak malé město, možná by se autor mohl podívat na mapu *4*
  • Re: prosim

    já mám dvě alba rosso relativo a nessuno fakt super ..chceš poslat....
  • písně

    Ahojda.esi někdo máte písně od tiziana ferra tak mi je prosím pošlete na mail hlavně písničku sere nere nemůžu ji nikde sehnat...=( díky moc
  • prosim

    prosim pošlete mi písničky od tiziana ferra
  • Kdo je nejlepší

    Já Vám teda nechci nijak kazit debatu o tom kdo je nejlepší zpěvák. Ale v Itálie co se týče popu je nejlepší zpěvák Eros Ramazzotti a zpěvačka Laura Pausini. Od Tiziana mám v PC dvě písničky Stop! Dimentica a Ed ero contetissimo. Muj osobni nazor je,ze je to italska 3 nebudu-li pocitat Andreu Bocelliho. To je specificky zpěvák. Mně se ještě líbí Ligabue,ale to asi nevíte kdo to je?
  • On je super.Slyšel jste už někdo od něj ten song ,,Stop!Dimentica''? To je úplně skvělý.Já jsem byla teď měsíc v Kalábrii a hrajou to tam úplně všude *14*
  • Ramazzotti is the Best!!!

  • =o)

    Ahojík lidičky!! já osobně Tizimu fandím je to můj nej zpěvák=o)sem do něj úplnej blázínek!mno jo mno to sem celá já!!
  • Tiziano is the BEST!

    Muzete mi i napsat tady jsem http://www.qhodnoceni.cz/profil.php?u=54267 A nezapomente... LA VITA É UN ATTIMO.
  • Tiziano is the BEST!

    Ja tedy nebudu nikomu vnucovat svuj nazor.. ale dle meho je Tiziano velice nadany zpevak a jeho pisne maji i velmi pekny preklad. Navic je to uzasny clovek, co se tyka charakteru :-)Noo, a jeste musim dodat, ze je z Italie, coz je muj druhy domov. Pokud by mi nekdo na nej mohl poskytnout nejaky kontakt, tak bych byla velmi vdecna.
  • Ja ho proste miluji!Jestli mate o nem nejake informace nebo fotky tak mi je prosim poslete!Budu moooc rada!Predem diky!Ujcinka@seznam.cz
  • tzn

    zase tak nejlepší zpěvák není, jak tu všichni píšou - jsou lepší zpěváci, ale má moc hezký písničky - to jo.
  • milacek

    Tizi je ten nejrozkosnejsi clovicek na svete. Asi ho brzo znasilnim!!!!!!!!
  • Jsi jenom můj
  • Neříkám, že bez něj nemůžu být. Neříkám, že je nejlepší zpěvák na světě. Jenom říkám, že bez něj nemůžu žít. Jenom říkám, že je nejlepší zpěvák ve vesmíru. Přeberte si to každej jak chcete :-)
  • všichni kdo mají rádi tiziana tak si vyserte oko
  • Tiziano je nejlepší a nejkrásnější!!!! Můj kamarád je mu hrozně podobný. Jako by mu z oka vypadl.
  • Pecka=o))

    Tiziano...co dodat, chtělo by to mnohem více fotek. Je to nejen kus chlapa, ale i ten hlas je úžesný, má to v sobě nó....
  • tizi!!!

    ahoj lidičky!Já chápu že každý má svůj styl hudby a každýmu se líbí něco jiného.To neznamená když se vám Tiziano Ferro nelíbí že ho musíte na nějakejch stránkách urážet.Já taky třeba nesnáším nějaké zpěváky ale nezvěřejnujito a neurážím na jeho strankách.Tak si lidi uvědomte jaký by vám to bylo kdyby někdo vašeho nej zpěváka uráželi na jeho stránkách.Tak se sakra proberte a neurážejte!!!!.Já fandím Tizimu jen nej zpěvák!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit