Přejít na výpis diskuzí

Tiziano Ferro

OSOBNOST 31.12.2006 
75 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tizi amore mio

    Jeho písničky sou bellissimo a on celý je angelo mocinky fakt a Sandra má hezký web Tiziho píseň Baciano le donne a La paura che prostě krááása *14*
    • Re: Tizi amore mio

      Díky za tu pochvalu *4* *4*
  • Web

    ahojky jsem fanda Tiziana Ferra ,ale ve fanclubu nejsem prosím podívajte se na moje stranky www.tizianek.estranky.cz *4*
    • Re: Web

      Díky, určitě se na Tvé stránky podívám.
      • Re: Re: Web

        Děkuji *4*
  • Zivotopis

    Kdekoliv jsem cetla zivotopis Tiziana, vzdy tam bylo napsane to same. Mylim ze to bylo i na oficialnich strankach. Takze tak jak to to nekdo prelozil, tak to je:-)
  • Lazio

    no nevím kdo to psal(ten článek), ale Lazio není zase tak malé město, možná by se autor mohl podívat na mapu *4*
    • Re: Lazio

      Lazio je region a ne město stačilo by se podívat na mapu
  • písně

    Ahojda.esi někdo máte písně od tiziana ferra tak mi je prosím pošlete na mail hlavně písničku sere nere nemůžu ji nikde sehnat...=( díky moc
  • prosim

    prosim pošlete mi písničky od tiziana ferra
    • Re: prosim

      já mám dvě alba rosso relativo a nessuno fakt super ..chceš poslat....
  • Kdo je nejlepší

    Já Vám teda nechci nijak kazit debatu o tom kdo je nejlepší zpěvák. Ale v Itálie co se týče popu je nejlepší zpěvák Eros Ramazzotti a zpěvačka Laura Pausini. Od Tiziana mám v PC dvě písničky Stop! Dimentica a Ed ero contetissimo. Muj osobni nazor je,ze je to italska 3 nebudu-li pocitat Andreu Bocelliho. To je specificky zpěvák. Mně se ještě líbí Ligabue,ale to asi nevíte kdo to je?
  • On je super.Slyšel jste už někdo od něj ten song ,,Stop!Dimentica''? To je úplně skvělý.Já jsem byla teď měsíc v Kalábrii a hrajou to tam úplně všude *14*
  • Ramazzotti is the Best!!!

  • =o)

    Ahojík lidičky!! já osobně Tizimu fandím je to můj nej zpěvák=o)sem do něj úplnej blázínek!mno jo mno to sem celá já!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit