Přejít na výpis diskuzí

Tereza Budková

OSOBNOST 11.2.2009 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Terezka Budková

    Terezka byla nejhezčí ze všech, je sympatická, neuměla a prostě moc hezká.
    Nic proti ale Iveta má hrozně umělou tvář...
    Fakt si myslím, že Terezka je nejhezčí.
    • Re: Terezka Budková

      Ahoj to máš pravdu Terka se mi taky líbí né že jsem lezba ale je hubená a myslela jsem že bude miss 09 je to nezpravidelný a měla 3 ceny a ivča jenom 1 a miss ivča je taky hezká a myslím že kdyby jsi Terce Budkový že má Ivča *16* *16* *16*umělou tvár což není pravda myslím že by se Terka naštvala já si myslím že si Ivča 1 místo zaslouží a terka taky 2 vždyt to je jedno žejo teri můžu se zeptat zná někdo terku budkovou já jo ha h *1* *1* *1* *1*
      • Re: Re: Terezka Budková

        ano já jí znám protože sem její sestřenice nevěříš ptej se mě na otázky já odpovím!!! *3* *7*
        • jacicek

          Re: Re: Re: Terezka Budková

          hele já zase o Michaelovi vim všechno a nejsem jeho bříbuzná
          • Re: Re: Re: Re: Terezka Budková

            ale já sem opavdu její sestřenice já ti nelžu stějně lhát nedokážu ale opravdu já nelžu! *9* *13*
  • ...jedine Tereza

    Musim priznat, ze Tereza sa mi pacila najviac zo vsetkych sutaziacich, u mna jednoznacne vyhrala!!! *14*
    Mate krasny holky v Cechach, to se vi! Ale i ty Slovenky nezaostavaj, no ne?
    Vsechno dobre...
  • Verůů

    Tereze jsem fandila od začátku a vypadalo to dost nadějně jak vyhrávala všechny ty ceny atd..Ale pak když byl tip poroty tak sem už veděla že skončí na druhým místě.Protože i minulej rok vyhrála ta Bučková která taky byla tipem poroty.Ale nevim kam daly všichni oči.Terezka je rpostě pro mě MISS 2009 a tak to bude.Iveta je sice taky moc hezká ale Terezka je hezčí.Co dámy nemám pravdu?*4*
    • Re: Verůů

      TAK TO TEDA MÁŠ DÁMO JÁ JSEM MÍŠA AHOJ TERKY SESTŘENICE JE MI 10 A TOBĚ *1* *3*
  • kerm

    Proč?

    Proč sezbírala všechny tituli jen ona a na mou favoitku Nicolu Minárikovou nic nezbylo?
    Byl jsem taky docela rád, že vyhrála Lutovská, protože je pořád lepší než tahle. *16*
  • Terezka taky na facebooku

    Pridejte si link taky na facebooku a podporte Terezku v jejim usili:

    http://www.facebook.com/h ome.php?/group.php?gid=23036619980

    *1*
  • lady-gaga

    TERKA

    Ahoj terko jsi fakt hezká a upřímná mám tě ted jako můj osobní vzor a doufám že se někdy setkáme jemi teprve 10let ale už ted vím kdo je nejlepší

    někdy mi napiš na e-mail Katka.V.005.seznam.cz dík a pa *4* *14* *14*
  • pajkypajk

    náherná

    Terezka je fakt nádherná....na MISS jsem fandila jí........vyhrála to Lutovská která je sice taky moc pěkná ale Terka je hezčí............Iveta mi přijde na MISS už stará...... ale neznamená to že je jako stará věkem.......od začátku jsem fandila jenom Terce .........je to fakt kóča *1* *1* *3*
  • veverka08

    Terezka je NEJ

    Stejně si myslím, že Tereza byla NEJ ! Ne jenom v tom, že je velmi krásná, ale připadala mi taková vtipná a chytrá ...

    Jo a nevím, co všichni máte s Nikolou Minaříkovou *3* *3*
  • veverka08

    Oprava

    Oprava :

    ... s Nicolou Minárikovou ...
  • http://www.trzatrzaimoghadam.wix.com/reza

    http://www.trzatrzaimoghadam.wix.com/pc-support

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit