Přejít na výpis diskuzí

Terence Hill

OSOBNOST 31.12.2006 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vše nej !!!!

    ccc
  • T.H._B.S.Borci v kazde dobe

    Ahojte lidi jsem clovek stredniho veku a na T.H.a B.S.se vzdy rad podivam a myslim si ze budou super i za 100let *5*
    • floridka

      Re: T.H._B.S.Borci v kazde dobe

      to mate pravdu ti dva vyplnovali cele me detstvi,jejich filmy jsem videla snad tisickrat ale nikdy me neomrzi a vzdy kdyz budu mit nejaky splin tak si je pustim a hned budu mit dobrou naladu *14*
  • Ahoj

    Proč ve filmografii není film Podivné dědictví (E poi lo chiamarono il magnifico) z roku 1972 ? Podle mě nej komedie s tímto super hercem :-)
    • Re: Ahoj

      to by mě právě že taky zajímalo,ale nejlepší jeho role je lucky luke teda odle mě aspon' :p :D
      • Re: Re: Ahoj

        Každý máme svůj oblíbený a každý možná jiný :-)))
      • Re: Re: Ahoj

        mě by zase zajímalo proč ve filmogafii není Jdi na to - TH jako Roscoe Fraser - jak tam na začátku jezdí na kolečkových bruslích
  • terinka276

    K narozeninám

    Všechno nejlepší Ti přeje moje mamka která tě uplně zbožňuje a já taky protože se nám strašně líbí tvoje oči *1*
  • keejnajs

    vše nejlepší!!!

    k narozeninám!! *15*
  • besta

    th and lucky

    podle mě je jeho nej role luckyho luka
  • evelina

    v úterý TV Barrandov!!!!!!

    Vážení, konečně zase naši miláčkové TH+BS v televizi. Nezapomeňte se dívat. Moc se těším na modroočka a hromotluka. Je to fantastická dvojka. Oba je moc miluju. Škoda, že už netočí. Jejich filmy jsou opravdu balzám na nervy, zvláště v dnešní hektické době *14* *14* *3* *3*
    • floridka

      Re: v úterý TV Barrandov!!!!!!

      Terence jeste porad hraje a Bud ma svou leteckou zakladnu kde dela i instruktora letani v Miami *4*
  • klasika

    Bud Spencer a Terence Hill je filmová klasika, na ktorú sa dá pozerať kedykoľvek a nikdy sa Vám nezunuje a dokonca ju pozerajú aj moje dospelé deti, teda vydržia ju neprepnúť a smiať sa na ich humore *4*
  • sympaťák

    Terence Hill byl fakt kus krásnýho chlapa, navíc mi vždycky přišlo, že hrál hodně přirozeně, pamatuju si, že v nějakém rozhovoru říkal, že jako dítě hraní nesnášel a že měl hroznou trému, kdykoli se měl postavit před kameru a že se to zlomilo až s jeho westernovými rolemi, když hrál líného Joa.
  • star

    S Delonem nejhezčí herec Evropy sedmdesátých let!!!
    • evelina

      Re: star

      Mluvíš mi z duše, oba jsou fajn a krásně se na ně kouká. Stejně dřív byly filmy daleko zajímavěji točené. Dneska je to samá krev, nic romantického.
      • Re: Re: star

        Tak to máš pravdu,akorát je blbý že ti herci už nebudou, nikdo je nenahradí....


        Quindi hai ragione, è solo cattivi attori che non hai, non sostituirà nessuno
      • Re: Re: star

        No, já prostě někdy až nestačím žasnout komu všemu dneska přisuzují přídomek krasavec,pro mě je krásnej chlap A. Delon nebo T. Hill, podívejte se někdy na Delona v Gepardovi, nebo Hilla v Mé jméno je Nikdo - ti(tehdy) kluci tam mají takový šmrnc a sexapeal, že podle mě v pohodě strčí do kapsy každého dnšního takzvaného krasavce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit