Přejít na výpis diskuzí

Terence Hill

OSOBNOST 31.12.2006 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy Birthday
  • Happy Birthday :) Když jsem byla menší, sledovala jsem každý jeho film. Byl krásný a s Terencem a Budem jsem se nikdy nenudila. :D
  • Bud Spencer zije, ne ???

    Ja teda nevim ale ja si myslim ze Bud Spencer jeste zije protoze by to urcite bylo i na oficialnich strankach Terence (www.terencehill.com) na ktere chodim temer denne !!! *7* *7* *7* Mejte se krasne a podivejte se na muj obrazek co je na oficialnich strankach Irča
  • sháním

    film podivné dědictví s terencem hillem na dvd
    • Re: sháním

      taky
  • epsi to je v poho já milovalamr.beana a tět chci ještě dodat já si o Terencovi myslím jo je dobrý herec *4*
  • modroočko

    Bez debat jeden z nejhezčích herců 70. let, všimla jsem si že zejména ve filmu Mé jméno je Nikdo má až takřka holčičí krásu, zkrátka kluk jak panna, jak se říká, navíc s perfektní kondičkou a postavou
  • Podivný dědictví

    Nechápu proč není ve filmografii Podivné dědictví - z roku 1972. Byl to můj první zážitek s Terencem a dodnes na to vzpomínám a už je to opravdu hodně dlouho. Fakt dobrej film.
    Sukham
  • Blahopřání.

    Vše nej ke kulatinám přeje Kamil. Uměl rozdávat legraci v italských komedií, hlavně s Bud Spencrem. Dnes si pustím na DVD film, Šimon a Matouš jedou na reviéru. Jinak je pravda, že ten čas letí, ale on jako by nestárnul. Narodil se v Benátkách, jednou jsem tam byl. Jsou nádherné, až na ty holuby. *4* *4* *4*
    • Re: Blahopřání.

      musim te zklamet ale simon a matous nenatocili bud s terencem jsou to jejich nemecti dvojnici pust si ty filmy a pak treba suda a licha a poznas to sam kdyz se budes na to soustredit taky jsem si to kdysi myslela
  • Tapety

    Tak jsem přidala pár tapet....snad se brzo oběví a snad se budou líbit..... *3* *4*
  • *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit