Přejít na výpis diskuzí

Taylor Swift

OSOBNOST 28.9.2007 
493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahhh Taylor dneska mas narozeniny a chtela bych ti poprat : vsechno nejlepsi k narozeninam!!!!!!♥chci tim rict HAPPY BIRTHDAY!!!!!!!!!!!!♥♥♥♥♥♥♥♥♥♡♡♡♡♡♡♡mam strasne moccc rada si nejlepsi!!!!!!! A o tvych pisnicek nebudu nic rikat protoze me napada jenom jedno slovo DOKONALE!
  • Já tě teda mám ráda. Nevim jak ostatní. Mě se líbí Bad Blood, Style a 22. *4*
  • Milujem ťa zlato❤
  • Si skvelá ale mám rada aj Katy Perry.☺❤
  • mám ji ráda ale přídemi jako blázen
  • Mám rada Taylor Swift ale Katy Perry nemusim
  • Tuto zpěvačku nemusím. Její hlas mi připomíná řev přístavního rybáře... :D
    • Neurážej Taylor Swift jo děkuji nebo když si to oni myslíš tak to oni nepiš !!!!!!
    • Shut Up.... D: *10* *10* *10*
    • souhlas
    • hele je fajn...
  • Nechápu proč se začali fanoušci Katy a Taylor nenávidět. Je to mezi nima. A navíc bych to neviděla, tak černě. Myslím, že to spíš nafoukli novináři. A ony to taky nebudou rozvracet, když jim to pomáhá v prodeji. Nebude náhoda, že tenhle "boj" začal před vydáním alba Taylor, když Katy začala chodit s Johnem už v roce 2012.
  • Jen taková připomínka, že Taylor s Calvinem spolu ještě zasnoubení nejsou, ale nevadííí *3* *1* *1*
  • Její písničky neposlouchám, protože to není můj styl, ale jako osoba je mi celkem sympatická. Nejvíce se mi na ní líbí, jak podporuje mladé lidi, nebo se o to alepson snaží. Myslím, že je to jedna z mála hvězd, která si uvědomuje, že její publikum opravdu tvoří převážně mladiství.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit