Přejít na výpis diskuzí

Taylor Swift

OSOBNOST 28.9.2007 
493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • barca9966

    taylorswift96.blog.cz

    taylorswift96.blog.cz *1*
  • kamik21

    Hlasujte pls

    ahojky všichni! hlasujte pls na http://kamikak.blog.cz/0903/4-kolo- hitparady-kamika díky moc za každej hlas (Taylor je tam taky) a odmažte si v tom odkazu tu blbou mezeru
  • Taylor Swift

    Ahojky Taylor Swift je hezká a má hezkou písničku Love Story já si jí pouštim pořád dokola...hihi...a mám krásné vlasy...:-* *3* *14*
  • další...

    Tak vzhledem k tomu, že tu Taylor má celkem dost fandů a většině z vás nevadí, že je to country zpěvačka, tak bych vám doporučil pár zpěvaček, jež jsou s Taylor na stejné vlně a některé jsou i jejími nejlepšími kamarádkami: Kellie Pickler, Julianne Hough, Miranda Lambert, Carrie Underwood, Sarah Buxton nebo Danielle Peck. Zkuste a uvidíte *3*
  • J dobrá :)

    Objevila sem jí nedávno,když sem viděla její klip na očku....zpívá docela pěkně,hlas má vážně hezkej...akorát by toho nemusela tolik míchat to country a tak,inak je vážně dobrá :-)
    • Re: J dobrá :)

      Ono to bude asi tím, že Taylot je country zpěvačka. Není popová, ale jelikož by v Evropě s country neuspěla, protože tady jsou lidé značně omezení, tak její hudba podstupuje popový remix. Je to stejný princip, na který přišla před lety Shania Twain a získala si svět. *3*
  • luczyi

    Nechápu Vás xD

    Hej lidi já Vás fakt nechápu xD Proč se hádáte kvůli tomu hádáte?! Ať vypadá, jak vypadá, Vám to může být fuk, je to její věc n?! Já si myslím, že zpívá hrozně hezky a to je tak jediný co mě na tom zajímá... Tkže klídek :)
  • :0*

    Ehm...tak si to tu tak ctu, a pls co bylo s tema nejakyma panenkama ??? *7* Nejak mi to uslo... predem dik za odpoved *4*
    • baxy

      Re: :0*

      ona prostě držela panenku Joa a sebe a říkala "hele tahle panenka má i telefon může se rozejít s další panenkou " a pak říkala jakože na svou poanenku "nikdy se sním už nestýkej rozumíš ? " *16*
  • ......

    Jo a podle me teda Joe nejni nejakej uzasnej krasavec.... *5*
    • Re: ......ještě jednou....

      hey tag todle už nigdy neříkaej !!! *16*
  • -milly-

    O_o

    už s ním nechodí a to je hlavní.zpívá dobře,ale s těma panenkama to přehnala *13*
    • Re: O_o

      to mas pravdu prehnala ale je fakt dobra
  • ............

    nevim co vám hrabe!!! náhodou je taylor skvělá!!! co je na tom že chodila s joem!!! těch eště bude!!!
    TOTÁLNĚ NECHÁPU JEJÍ ODPŮRCE!!! *16* *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit