Přejít na výpis diskuzí

Taylor Swift

OSOBNOST 28.9.2007 
493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milujem ťa zlato❤
  • Si skvelá ale mám rada aj Katy Perry.☺❤
  • Shut Up.... D: *10* *10* *10*
  • souhlas
  • mám ji ráda ale přídemi jako blázen
  • Mám rada Taylor Swift ale Katy Perry nemusim
  • hele je fajn...
  • Tuto zpěvačku nemusím. Její hlas mi připomíná řev přístavního rybáře... :D
  • Nechápu proč se začali fanoušci Katy a Taylor nenávidět. Je to mezi nima. A navíc bych to neviděla, tak černě. Myslím, že to spíš nafoukli novináři. A ony to taky nebudou rozvracet, když jim to pomáhá v prodeji. Nebude náhoda, že tenhle "boj" začal před vydáním alba Taylor, když Katy začala chodit s Johnem už v roce 2012.
  • Jen taková připomínka, že Taylor s Calvinem spolu ještě zasnoubení nejsou, ale nevadííí *3* *1* *1*
  • Její písničky neposlouchám, protože to není můj styl, ale jako osoba je mi celkem sympatická. Nejvíce se mi na ní líbí, jak podporuje mladé lidi, nebo se o to alepson snaží. Myslím, že je to jedna z mála hvězd, která si uvědomuje, že její publikum opravdu tvoří převážně mladiství.
  • Prosíím jestli chcete Tay v česku hlasujte zde https://www.change.org/p/taylor-swift-taylor-swift-concert-in-the-czech-republic-and-slovakia
  • Proč by měla?Od toho jsou komentáře aby napsala svůj názor,takže SHUT UP.
  • Nesúhlasím, tieto drísty si píš niekde ide !! *16*
  • Za prvé nauč se psát ,a je to můj názor stejně jako jiní píší komentáře u jiných celebrit tak tohle je můj,a ne nezmlknu ale čtu někde o ní a ikdyž je hodná to jo ale na mě až moc.Takže ty zmlkni. *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Souhlas *4*
  • taylor ta pisnicka bad blood je skvela s tim kedrikem lamarem cau *1*
  • Píše se to shut up
  • Asi mě ukamenujete, ale je to můj názor.
    Taylor nenávidím. Myslím si že je dost divné a především hloupé o svým přítelích říkat médiím a ještě horší je že o tom píše písničky. Vztah by měl být pouze v těch dvou ne ona on a celý svět. A podle (a nestydaté)je taky psát o kolegyních např. já jsem se včera pohádala s kamarádkou - pojďme o tom napsat písničku. Podle mě je trapná a všechno moc prožívá. P.S.: S bratrem si z ní děláme srandu že jelikož má stálého přítele tak už jí došli chlapy proto musí psát o kolegyních. *16* *16* *16* *16* *16*
  • a to jako proč ty ji ani neznaš tak Shat UP

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit