Přejít na výpis diskuzí

Taylor Swift

OSOBNOST 28.9.2007 
493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pavlusqa

    Miuju:-*

    Miluju její písničky ted jsem objevila další upa skvělou You belong with me! Onáá je prostě užásná *14*
  • suskaaa

    Noty na klavír

    Ahoj nemáte někdo nebo nevíte kde by se daly stáhnout noty na klavír k písničce Love Story??
  • samoska

    Super

    Je to uplne uzasna zpevacka a je fakt krasna a pisniska love story je nadherna... *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14*
  • kikiinka

    Nej nej nej

    Taylor je ta nej nej nej zpěvačka! Nikdy jsem nemyslela, že se dokážu úplně zbláznit do nějaký celebrity, ale podařilo se :):):). A řekla bych, že to bylo dobře... ;)
  • wendy92

    Princezna

    Překrásná prinzezna *4*
  • majinka96

    www.taylorswift-atd.blog.cz

    www.taylorswidt-atd.blog.cz jukněte se kdo ma rad taylor najdetetoho tam s taylor hodně *3*
  • melounek123

    Re: bože bože

    je to LEŽ kevin i joe přišli o panictvý prstýnky "čistoty" mají jen proto aby byly zajímavější
  • melounek123

    Škoda

    ona je úpé krásná jen je škoda že se sní joe rozešel byla jsem z toho smutná a ta p**a camila belle která s ním chodí je úpe ošklivá *9* *9* *9* *9* *9*
  • :-)

    Jo Taylor hrála ve filmu Hannah Montana The Movie a zpíva strašně hezky. *4*
  • Re: ej nechápu

    Je to řečeno velmi výstižně.
  • Re: Re: Crazier

    a ani se mu nedivím že se s ni rozesel ...pripada mi dost falesna
  • Re: Re: ej nechápu

    Ej newim že, ale všechno je možný, ej ale jináč dík za podporu *15*
  • vashley

    Re: Re: Crazier

    se máš *3*
  • alca.myska

    Re: Crazier

    jo písničky jsou suprowý úpa wšechny .. ale úpa nejlepší je to že jsem teď zjistila že se narodila we stejnej den a měsíc ... :D akorát jinej rok .. no newa .. ale jináč jí moc žeru .. suprová zpěwačka ... ;-)
  • vashley

    Re: Crazier

    no já Taylor žeru celou její písničky,její styl,její vlásky,áááá je prostě úžasná! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • luida

    Re: Crazier

    me se spis libi love story a ta je jenom diky joeovi jonasovi, kterej se s ni rozesel(po telefonu! A to od nej bylo hnusny) jinak je to super zpevacka.
  • pavlusqa

    Crazier

    Taylor je jedna z mála zpěvaček která mě fakt natchla! Ona je tááák úžasná! Best písen od ní je asi Crazier! Ta fkat stojí za to *14* *14*
  • mileys

    Re: ej nechápu

    presne to je pravda ale proc by si nakyho fanouska nebo fanynky nemohl vsimnout nkdo slavnej a zacit s nim chodit i to se muze stat ale to s tema strankama antifanousku je mrte napad *3* *9*
  • mileys

    Re: ej nechápu

    presne to je pravda ale proc by si nakyho fanouska nebo fanynky nemohl vsimnout nkdo slavnej a zacit s nim chodit i to se muze stat ale to s tema strankama antifanousku je mrte napad *3* *9*
  • ej nechápu

    Ej fakt lidi nechápu proč někdo chodí na stránky někoho koho nenávidí jenom proto aby tam mohl psát, že je to kráva atd atd. Význam těhle stránek (si myslim) je v tom, že člověk ví, že je víc lidí kdo má stejnej vkus jako on a že jsou lidi co maj rádi stejný lidi jako on. A už to není ono když sem vleze nějakej pakoš a začne tady nadávat někomu koho zná jen z bulváru. A nebo taky trapně zamilovaný fanynky co si myslej, že by si jich mohla nějaká hvězda všimnout a že by s nima mohla začít chodit, ty sou fakt trapný. Ej DOPORUČENÍ pro takovyhle trapáky je: založte si vlastní stránky antifanoušků a tam si můžete diskutovat a nadávat jakej je ten či onen blbec, ale nekažte tady náladu ostatním, PROTOŽE TO JE FAKT TRAPNÝ!!!!! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit