Přejít na výpis diskuzí

Taylor Swift

OSOBNOST 28.9.2007 
493 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosíím jestli chcete Tay v česku hlasujte zde https://www.change.org/p/taylor-swift-taylor-swift-concert-in-the-czech-republic-and-slovakia
  • taylor ta pisnicka bad blood je skvela s tim kedrikem lamarem cau *1*
  • Asi mě ukamenujete, ale je to můj názor.
    Taylor nenávidím. Myslím si že je dost divné a především hloupé o svým přítelích říkat médiím a ještě horší je že o tom píše písničky. Vztah by měl být pouze v těch dvou ne ona on a celý svět. A podle (a nestydaté)je taky psát o kolegyních např. já jsem se včera pohádala s kamarádkou - pojďme o tom napsat písničku. Podle mě je trapná a všechno moc prožívá. P.S.: S bratrem si z ní děláme srandu že jelikož má stálého přítele tak už jí došli chlapy proto musí psát o kolegyních. *16* *16* *16* *16* *16*
    • Máš pravdu je to p***
    • Nesúhlasím, tieto drísty si píš niekde ide !! *16*
      • Proč by měla?Od toho jsou komentáře aby napsala svůj názor,takže SHUT UP.
    • Souhlas *4*
  • Písničky má některé dobré ale jinak ji nenávidím. *10*
    • a to jako proč ty ji ani neznaš tak Shat UP
      • Za prvé nauč se psát ,a je to můj názor stejně jako jiní píší komentáře u jiných celebrit tak tohle je můj,a ne nezmlknu ale čtu někde o ní a ikdyž je hodná to jo ale na mě až moc.Takže ty zmlkni. *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
      • Píše se to shut up
  • ona je prostě andílek miluji jí už od mých 9 let a teď je mi 15 akorád mě mrzí že my co jí milujeme takovou dobu že na nás se nedostane protože jí teď všichni milují kvůli 1989 ale stejně pro mě bude nejlepší a nejkrásnější a všechno navždy hrozně si přeju jí vidět *14* *14*
  • pisu o ni referat je super *3*
  • You have BEST songs Taylor!
    Je to nej zpěvačka
  • jo je fakt nádherná a ty její písničky fakt super zpěvačka *3* *3* *3* *3*
  • Vypadá jako ta herečka z Ordinace v růžové zahradě ale jen ty vlasy je krásná.... *3* *3* *3*
  • opravdu taylor chodí s calvinem harrisem?? *14* *14* *14*
    • no podle posledních fotek spolu nejspíše chodí ;)
    • NO já nevim už dlouho nic něříkali ale koukni se na očko tam říkali že zatím ani jeden to nepotvrdil třeba chtěli ale pak zjistili že budou jenom přátelé nebo já nwm *7* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší