Přejít na výpis diskuzí

Taylor Swift

OSOBNOST 28.9.2007 
493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wendy92

    Princezna

    Překrásná prinzezna *4*
  • majinka96

    www.taylorswift-atd.blog.cz

    www.taylorswidt-atd.blog.cz jukněte se kdo ma rad taylor najdetetoho tam s taylor hodně *3*
  • melounek123

    Škoda

    ona je úpé krásná jen je škoda že se sní joe rozešel byla jsem z toho smutná a ta p**a camila belle která s ním chodí je úpe ošklivá *9* *9* *9* *9* *9*
  • :-)

    Jo Taylor hrála ve filmu Hannah Montana The Movie a zpíva strašně hezky. *4*
  • pavlusqa

    Crazier

    Taylor je jedna z mála zpěvaček která mě fakt natchla! Ona je tááák úžasná! Best písen od ní je asi Crazier! Ta fkat stojí za to *14* *14*
    • alca.myska

      Re: Crazier

      jo písničky jsou suprowý úpa wšechny .. ale úpa nejlepší je to že jsem teď zjistila že se narodila we stejnej den a měsíc ... :D akorát jinej rok .. no newa .. ale jináč jí moc žeru .. suprová zpěwačka ... ;-)
      • vashley

        Re: Re: Crazier

        se máš *3*
    • vashley

      Re: Crazier

      no já Taylor žeru celou její písničky,její styl,její vlásky,áááá je prostě úžasná! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • luida

      Re: Crazier

      me se spis libi love story a ta je jenom diky joeovi jonasovi, kterej se s ni rozesel(po telefonu! A to od nej bylo hnusny) jinak je to super zpevacka.
      • Re: Re: Crazier

        a ani se mu nedivím že se s ni rozesel ...pripada mi dost falesna
  • ej nechápu

    Ej fakt lidi nechápu proč někdo chodí na stránky někoho koho nenávidí jenom proto aby tam mohl psát, že je to kráva atd atd. Význam těhle stránek (si myslim) je v tom, že člověk ví, že je víc lidí kdo má stejnej vkus jako on a že jsou lidi co maj rádi stejný lidi jako on. A už to není ono když sem vleze nějakej pakoš a začne tady nadávat někomu koho zná jen z bulváru. A nebo taky trapně zamilovaný fanynky co si myslej, že by si jich mohla nějaká hvězda všimnout a že by s nima mohla začít chodit, ty sou fakt trapný. Ej DOPORUČENÍ pro takovyhle trapáky je: založte si vlastní stránky antifanoušků a tam si můžete diskutovat a nadávat jakej je ten či onen blbec, ale nekažte tady náladu ostatním, PROTOŽE TO JE FAKT TRAPNÝ!!!!! *5*
    • Re: ej nechápu

      Je to řečeno velmi výstižně.
    • mileys

      Re: ej nechápu

      presne to je pravda ale proc by si nakyho fanouska nebo fanynky nemohl vsimnout nkdo slavnej a zacit s nim chodit i to se muze stat ale to s tema strankama antifanousku je mrte napad *3* *9*
      • Re: Re: ej nechápu

        Ej newim že, ale všechno je možný, ej ale jináč dík za podporu *15*
    • mileys

      Re: ej nechápu

      presne to je pravda ale proc by si nakyho fanouska nebo fanynky nemohl vsimnout nkdo slavnej a zacit s nim chodit i to se muze stat ale to s tema strankama antifanousku je mrte napad *3* *9*
  • vashley

    Nejlepší!

    Taylor je lepší zpěvačka na světe!Úpe jí teď žeru *14* *14* *14* *14* *14* Je nejlepší a budu jí tady na osobnostech podpořovat! *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3*
  • www.taylorswiftlove.blog.cz

    www.taylorswiftlove.blog.cz ;) kdo chcete koukněte ;) *3*
  • CD

    AHOJKY CHTĚLA JSEM SE ZEPTAT KDO BY ODE MĚ CHTĚL KOUPIT CD OD TAYLOR SWIFT S NÁZVEM FEARLESS?(JE NOVÉ DOSTALA JSEM DVĚ).POKUD BUDETE MÍT ZÁJEM TAK PIŠTĚ NA EMAIL:barbora.faldusova@kvnet.cz NEBO Faldusova1@seznam.cz *3*
  • vashley

    http://taylorswiftworld.blog.cz/

    http://taylorswiftworld.blog.cz/ *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit