Přejít na výpis diskuzí

Suzi Quatro

OSOBNOST 31.12.2006 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • .

    koukněte se sem:www.chrisnorman.estranky.cz
  • suzi quatro

    ani ja som nevedela ze suzi bola v liberci skoda...nastastie mam jej nove dvd aj koncert z prahy 1979 aj ja som fanusik chcela by som zohnat jej knihu otec bol talian matka madarka-pre valchaa oo7
  • a sakra

    No a já zas nevěděl, že dávají záznam na ČT. nemáte to někdo nahraný? plus další vykpávky z tý doby na DVD, to by hezké...
    • Re: a sakra

      Také bych vzal dvd se Suzi.Táta byl ital a máma američanka proto Quatrochino.Zdálo se jí to dlouhé tak se nechala přejmenovat na Quatro.Její aparatura vážila 7000Kg takže nebylo u ní o práci nouze a v r.1979 hostovala v Pražské Lucerně.pomozte mě sehnat její dvd+cd.
      • Re: Re: a sakra

        ak chces mozem ti poslat nove dvd a koncert suzi v prahe 1979.julia.napis sem,ale niesom tu kazdy den,sorry
    • Re: a sakra

      no já ho taky prošvihla...a doteď mě to štve...no jo no...tak holt čekám až to budou za x let dávat znova:( ale aspoň, že mám DVD Leather Forever:)
      • Re: Re: a sakra

        nemoli by jste mě to dvd zkopírnout?Dobře zaplatím.
  • nedostatečná za propagaci...

    ahojky, nedostatečnou dávám za propagaci...nebýt záznamu koncertu v čt1 z dob totáče, bych ani nevěděla, že u nás holka koncertuje. Statické kamery,židle pod podiem.... ale když to tak poslouchám, nemá to chybu. Opravdu se mnozí mají co učit. Holka je super a mrzí mne,že mi utekla. Zatím zdarec
  • idioti, pardon

    Včera jsem taky byla v Liberci a docela to přehnali. Koho tam zajímalo předávání diplomů!!!!!!!!! Už jsem tam pak kolem ty 21 hod. začala chytat nerva, tak ještě, že pak už začala. Taky bych jí nijak neschazovala. Byla jsem i loni na Benátský.Také patřím k mladším ročníkům a jak bylo řečeno, kam se hrabou ty dnešní kapely. Jen mít takovou "hustou" babču, která by to takle rozbalila na kytaru, bicí....A taky mě naštvali technici. To jim tam hučelo nějaký trafo, nebo co a akorát to zkazili. Ale jinak pěkné *3*
    • Re: idioti, pardon

      Také sem byla v pátek na Suzi, a koncert sem si užila maximálně a to že se tam předávali nějaký diplomy mě nijak nečertilo, protože sem se těšila na Suzi a nic jiného mě nazajímalo...Suzi byla úžasná a to že tam nějak hučel zesilovač sem ani nevnímala, protože byla suprová atmosféra *14* Super koncík *5*
    • Re: idioti, pardon

      ahoj, taky jsem byla v Liberci i na BN, ale to jsem nechtěla...jenom, že to nebylo trafo, ale Timův zesilovač na kytaru...protože jak to měl trochu "zbustřený", tak to prostě takhle vrčí...to mi dělá taky:)
      • Re: Re: idioti, pardon

        fajn, tak to nebylo trafo, ale zesilovač, ale stejně to je špatné, ne? To by přece nemělo dělat?!
        • Re: Re: Re: idioti, pardon

          prostě to takhle dělá...mně to taky dělá a už to ani nevnímám...jedině si Tim moh ztlumit to "zbustření"...ale to by pak nechyt takovej zvuk...ale jinak to bylo super a těch mezer, kde to bylo slyšet tam bylo jenom pár...takže myslim, že nemá cenu to řešit...
  • Bývalá rocková hvězda

    Tak v rádiu o ní mluví jako o bývalé rockové hvězdě,pomalu jako by už nežila. Byl jsem na Benátské noci i v Liberci a ta dáma žije a docela jí to baví. Zasloužila by si v tý naší "vesnici" trochu víc propagace a určitě by přišlo víc lidí, já se o koncertu dověděl jen velkou náhodou. Když se podívám okolo sebe, ani dnes nevidím nic srovnatelného. Je to stále královna rock´n´rollu. Ale my hold máme ty Kabáty.
    • Re: Bývalá rocková hvězda

      napsal jsi to přesně
    • Re: Bývalá rocková hvězda

      Taky jsem ji byl včera v Liberci na kncertu..a musim řící, že mi zase není tolik, ale kam se na ni hrabe dnešní muzika....ta ženská je plná elánu a ta muzika byla skvělá....jsem spokojen...:o)
  • Suzi v Liberci

    Pro všechny fanoušky, Suzi Quatro koncertuje v pátek dne 8.února 2008 v Liberci v Tipsport aréně.
  • Benátská noc

    Byla jsem na ní na Benátské noci a byla nejlepší. Je to prostě baba.
  • Je to dáma rock and rollu

    To,co Suzi předvedla na Benátské byla bomba.Prostě stále ještě umí.
  • Cool Lady!

    Yeah! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit