Přejít na výpis diskuzí

Strify

OSOBNOST 16.12.2007 
55 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aya7

    ♥aya+strify♥

    hmm... tak von ma dneska narozky!!! happy birthday!!! je to upe kráásney kluk *14* !!! příští rok o prázkách jedem do německa!! i monžná se sborem!! tak si to tam co nejwíc uziju!! *1* a na nejaky koncert od nich určo prijdu!!! proste sfrify&shin&kiro=my lowe!! *14*
  • lulu-kiro

    Lulu-Kiro

    Strify je good a hezkej krasne zpiva ale presto mam za to ze Kiro je lepsi a hezci *14* *14* ...ale kazdej ma svuj nazor *3* *4*
    • markeett

      Re: Lulu-Kiro

      nemáš nějakej obrázek,jak vypadal dřív?já je totiž poslouchám až teď,tak nevím,jak dřív vypadal *4*
      P.S.jinak je úplně krááááásnej *14*
  • Tenhle kluk ze mě udělal poblázněnou puberťačku, ale odešel dřív než jsem stihla přijít.. Ach jo.. Proč jsem musela zaspat dobu? Sakra, kluci, dejte se zase dohromady, nebo zešílím!
    • Úplná pravda. Moc si přeji aby se zas dali dohromady. Myslím že nejsem sama.
  • kiki.nnka

    Nejkrásnějšíí

    Pomooooc, proč je tak nádhernej??? A ten jeho hlas♥♥ N-Á-D-H-E-R-N-E-J *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • veronnyka

      Re: Nejkrásnějšíí

      chceš zavolat sanitku?? *1*
      • kiki.nnka

        Re: Re: Nejkrásnějšíí

        Jo..no pokud mě zaveze k němu tak na 101% xD *14* *14* *14* *14* *14* *14*
        • veronnyka

          Re: Re: Re: Nejkrásnějšíí

          tak to bych se musela domluvit s tím co tu sanitku řídí.... a asi by to nebylo zadara..., ale klidně bych se svezla s tebou
          • kiki.nnka

            Re: Re: Re: Re: Nejkrásnějšíí

            Ok pojedem spolu xD
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nejkrásnějšíí

              to je dobrovolná sebevražda víš to?
  • uáááá

    strašně moc miluju Strifyyyyyyhooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!! *3*
  • pegi

    yeah

    jééé...Strify *14* tk toe prostě kunda *14* na Kirouška sice nemá ,ale prostě je to krásnej kluk !!! *4* *1* *3*
  • strify

    strify je fakt kus *14* *14* *14* *14* *14*
  • WOW!

    strify:suprově zpívá a je hrozně hezký já ho vážně miluju!a myslim si že se k sobe hodíme nebo hodili,protože mám ráda stejnej styl jako on!a ješě rád asiji a já jsem na půl asiatka *14* *3* *4* *14*
  • kiki.nnka

    Sladký

    *Yahoo* je uplně nádhernej *14* a Cinema Bizarre miluju ,je to ta nej skupina na světěěěěě *14* *14* *14*
  • zrzek995

    není emo

    jako dřív nebyl emo ale spíš mi příjde, že byl gothic, ale to už je fuk, páč teď má lepší styl a vypadá mnohem líp...
    • veronnyka

      Re: není emo

      gothic?? ehm, tak to asi ne...
      • O byl i Gothic i Emo...mam to zjisteni ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit