Přejít na výpis diskuzí

Stevie Wonder

OSOBNOST 31.12.2006 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zpěvák

  • Zpěvák

  • Zpěvák

  • Imdb.com

    Stevie Wonder

  • veru
    jajo´´´´´´´´´´ taky jsem mlada a znam ho *14* *14* *14* *14* *14*
  • *3* *14* *14* *14*
  • woow to je ale moc velekej fraja *8* od malička nevidel ale kam az to dovede je sice slepej alee fakt *4* zpěvák, pianista, skladatel, textař, bubeník hráč na syntezátory a fouk. harm. fakt farjer
  • Skvělí zpěvák škoda že ho mladí lidi neznají
  • dobry den mam zajem o lp s. wondera prosim o kontakt nejlepe tel diky
  • Je to star mezi hudebníkama.Klobouk dolu před takovýma lidma.Od dětství muzikant. *5*
  • Prodám LP desku

    Ahoj, prodám LP desku s názvem "Stevie Wonder" - vydal Supraphon v r. 1972.
    Deska je ve velmi dobrém stavu a málo hraná.
  • luida

    Re: s

    ani jsem ho neznala, ale teď jsem četla, že je to jeden z nejoblíbenějších zpěváku Nicka Jonas z Jonas Brothers.
  • ago112

    Re: Re: Stevie Wonder

    cyndi lauper,bob dylan,kenny rogers a tina turner
  • s

    Stevie je nejlepší....už jen kvůli tomu co dokázal i když je slepí...Jeho písničky můžu poslouchát stále dokola..Je to můj nejoblíbenější zpěvák...prostě nemá chybu!!!!! *14* *14*
  • Je to borec

    Stevie je fakt borec, taky se mne moc líbí! Jeho písničky mají takový zvláštní náboj a hlavně cit. Nejradši od něj asi mám "One little christmas tree". To je vážně krásná písnička. Mne k němu přivedl můj americký učitel před rokem a od tý doby ho poslouchám, je to vážně skvělej spěvák, klobouk dolu!
  • Re: Re:

    Já ho poslouchám taky odmala. Je mi 16 let, ale už v 5 letech to byl můj největší oblíbenec. A mimochodem neodvážil bych se tvrdit, že některá z jeho písní je lepší než ta druhá. On má snad všechny písně úžasné. Např.: I wish, superstition, sir duke, always, rain your love down,... Jen je škoda, že tady v čechách jsou samí barbaři a skoro nikdo o něm nic neví. Já bych nejraději zavedl povinou výuku, kde by se učilo o těchto velikánech. Stevie Wonder je frajer.
  • Re:

    Stevie
    je nejlepsi zpevak jakeho znam poslouchal ho i muj otec jenze uz zemrel a ted ho posloucham ja ma nejlepsi hlas na svete ale je mi strasne moc lito ze je slepy kdyby tak mohl videt nejlepsi pisen co ma tak je For Your Love a to ma fanousky i pod 15let jako jsem ja a me je teprve 13let
  • Re:

    je to nejlepsi zpevak jakeho znam poslouchal ho i muj otec jenze uz zemrel a ted ho posloucham ja ma nejlepsi hlas na svete ale je mi strasne moc lito ze je slepy kdyby tak mohl videt nejlepsi pisen co ma tak je For Your Love a to ma fanousky i pod 15let jako jsem ja a me je teprve 13let
  • Re: Stevie Wonder

    Stevie se podílel na mnoha věcech, který kdy něčemu pomohli. On je naprostý mistr. Multiinstrumentalista jeho formátu snad ani není. Většina světových zpěváků má co dělat, aby vedle něj nevypadali tak trapně a uboze. Když začne Stevie zpívat, je to poezie. Steviemu se vyrovná jen opravdu malá hrstka lidí. A mimochodem ve We Are The World je třeba zmínit, že tam byl i Ray Charles a Lionel Richie.
  • Stevie Wonder

    jo je to dobrej zpěvák, a taky se podílel na písni We Ar The World kde si zpíval i Michael Jackson, Diana Ross a další..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit