Přejít na výpis diskuzí

Stephenie Meyer

OSOBNOST 4.6.2008 
107 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jj *3* byla i v Rozbřesku na svatbě jako svatební host *4*
  • Jo fakt tam byla a myslím že byla i v Rozbřesku na svatbě ale nevim
  • No nakonec ne protože toho někdo zneužil na internetu kdybych ho viděla tak bych ho uškrtila *16*
  • Přestan možná ji nemáš rád noa nikoho tady nezajímáš tak toho nech né že se každý naváží do Stmívání ale ty do Stephanie a kdyby si někdy napsal/la tak nic nepíšu ale ty jenom dokážeš krytyzovat
  • Ahoj chtěla bych vám všem říct že mě mrzí že nebudou další díli Stmívání .Kdybych někdy viděla Stephanie řekla bych jí at píše dál je užasná ale film by už asi nebyl protože Robert Pattinson už v tom hrát nechce už ho do prý nebaví ale kdybych jí totak mohla povědět řekla bych jí: Nekonši s psaním Stmívání máš několk fanoušků a ty o potom touží abysi nepřestala psát já dočetla Rozbřesk ale chci další díli knížky který bych mohla deně číst vim že možná už nemáš žádné téma ale potívej se ven tam to ho je hodně možná né s upírem ale jiskra by ti někde mohla padnout tak to aspon skus *3* . A to asi hodně lidí by řeklo takže zatim
  • Meyerová se jen opičí po J.K. Rowlingové! Ten její nesmysl (Twilight) je oničem!! *16* *10* *10* *10* *10*
  • Páni, vážně?? Toho jsem si nikdy nevšimla, jste dobří :) *1*
  • Re: Ve filmu?

    Jj, taky jsem si toho hned napoprvé všimla *1*
  • ...

    Všechno nejlepší k narozeninám...:-) *4* *4*
  • Bree

    Ahoj nevíte někdo jak doplnit do toho článku ještě Krátký druhý život Bree Tannerové? Přijde mi, že by byla škoda, aby tam chyběl...

    P.S. miluju Steph a její knížky =)
  • Re: Rozbřesk a midnight sun

    ono to bhužel dopsaný není páč to někdo ještě před dospáním hodil na net a jí to tak zklamalo že to odložila na neurčito =(
  • Re: cau lidi

    netušim =( ono to bude zfilmovaný?
  • Re: Stephanie Mayer

    ahoj..taky bych ráda dostala adresu, ale její bratr na jejích oficiálních stránkách píše to, že je stephenie příliš zaneprázdněná,, pořád prý něco píše, a tak nemá čas číst tísícovku mailů denně..podle něj máme být rádi, že stephenie píše...taky bych se jí svěřila, jak sem třba viděla její knihy svýma očima..ale kontakt , doufejme, že jen zatím, nevypadá, že byse měl objevit... *9* *8*
  • Re: rozbresk

    sorry já jsem strašná hlupačka strašně se těším a zapomínám psát podstatné věci jako meil
    moc se omlouvám moc moc moc *9*
  • Re: rozbresk

    a jak dlouhá část je půlnoční slunce?? a byla bych mooooooc ráda kdybys mi ho poslala na email.

    s pozdravem a s děkováním

    Beth
  • Re: rozbresk

    ahoj byla bys moc hodná jestly to ode mne není moc troufalé četly jsem jenom kus ale nedočetla jsem to bohužel.
    moc dík kdybys mi to poslala jsem do stepheinin knih uplně paf *4*
  • Re: Ve filmu?

    má pravdu je tam u počítače sedí jsi dobrá pozorovatelka *3*
  • cau lidi

    caute lidi.hale nevite kdo bude hrat Jareda ve felmu hostitel ??.dcl by me to jako zajimalo,pac vim kdo je Ian,Mel,Jamie ae Jareda neznam *9* ..dík za info..měj te se pp
  • knihy

    zdary, jestli jeste chcete ty knizky tak na servru ulozto.cz sou vsechny, ve formatu doc tak i ve formatu jar, ze se daji cist v telefonu *1*
  • Re: rozbresk

    prosim posles? Kik.Prikryl@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit