Přejít na výpis diskuzí

Stephenie Meyer

OSOBNOST 4.6.2008 
107 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No chtěla bych poprosit Stephinii meyer jestli by nedopsala další díl jako pokračování rozbřesku. Vím že je to asi dost složité ale já miluji její knížky a taky mě napadlo pár inspirací jestli jste už četli a nebo viděli rozbřesk část tak víte že se ke Cullenům přidaly Stefan a Vladimir to byli jakoby vládci upírů před Volturiovými. No a ve filmu je potom seřvali za to že nezaútočili na Culenovi. No a tak mě napadlo že by si najednou Stefan A Vladimir vytvořily armádu a chtěli by zaútočit na Volturiovi, ale Volturiovi by se to samozřejmě dozvěděli dřív ,A protože Culenovi májí dost silný klan a velice výjmečné dary .tak by Volturiovy poslali za nimi nějakého posla (pro pomoc). A prosily je aby jim pomohli no něco takovýho nějaký drama do toho a tak a ušlo ba to . APOKUD SI TO NĚKDO PŘEČET DOKONCE TAK BYCH BYLA OPRAVDU MOC RÁDA KDYBY MI NĚKDO DAL NA STEPHINII EMAIL ŘEKLA BYCH ŽE JE TO DOBRÁ INSPIRACE MOHLI BYCHOM JÍ PSÁT INSPIRACE A BY S POMOCÍ FANOUŠKOŮ DOPSALA DALŠÍ DÍL !!!!!!!!! PROSÍM
    • myslela jsem rozbřesj 2část a Vladimir se Stefanem je sřvali že Culenovi nezaůtočily na Vulturiovy pár chyb tam asi bude prominte *2*
  • Ahoj, chtěla bych Stephanie poprosit jestli by nemohla napsat třeba další díl Twiligh Ságy, vím že je to asi dost náročné,ale určitě nejsem jediná která si to přeje. Předem moc děkuju jestli si to vůbec přečtete. Anet
  • Já bych chtěla jenom dodat že je suprová a moje mamka a já její knížky zbožnujem ale nejvíc bych si přála z celého srdce aby napsala další díl STMÍVÁNÍ a aby jsme viděli co je treba s Renesmé,....atd.
    PROSTĚ PŘEJU SI TO Z CELÉHO SRDCE. *4*
    • Mas pravdu, taky by me to zajimalo :) mimochodem, ty knizky taky zboznuju :)
  • kiss.miss
    upřímně twillight saga neni originalní ..jj chapu že se jí tu někdo zastává ale každej nemuže být její fanoušek ...ta spisovatelka tam používá prvky které sem dávno viděla jinde a proto nechápu jak to muže někdo tak mocně žrát..to je prostě muj nazor komu se nelíbí at na tohle neodepisuje.
    • Tak když se ti to tak nelíbí tak odejdi myslim že je tu všem jedno jestli už někde něco bylo... to že se ti to nelíbí neznamená že musíš hned napsat něco ošklivého.. radši si někam zalez a čum na něco jinýho...... a sory že sem odepsala ale fakt ....!!!
      • kiss.miss
        Na co se vzrušuješ každej ten twilight nemusí milovat jako zřejmě ty neva ja ti to neberu.Napsala sem co si myslim a stojim si za tim tenhle profil (pokud nevíš)neni jenom pro její chválu ale i kritiku..Nemám duvod zalejzat je lepší jít ven s kamošema než ztrácet čas četbou knihy s prvkama co znáš a viděla jinde.Nejsem jedina na světě komu se ten Twiliht nelíbi a věř že sou(a je jich fakt dost!)lidé kteří píšou opravdu hnusný nadávky o spisovatelce,hercích atd.Podle tvých reakcí by si asi jak se říká bouchla.
        • janno69
          ...promiň, ale asi by jsi se měla nejdříve naučit psát bez hrubek. To je vidět, že ti knihy opravdu moc neříkají. Kritizovat umí každý...
          • kiss.miss
            oou a to mě má urazit??? :D nechtěj mě rozesmát koukám že tobě zas knihy dávají smysl života to nemáš nic jinýho na práci no nedivím se .Psát si budu jak chci (tohle není písemka z češtiny pokud ti to nedošlo) :-)...ale dost já sem se tu nepřišla dohadovat.. jenom napsat svuj názor at se ti líbí nebo ne..ano kritzovat umí každý ale málokdo tu kritiku umí přijmout.
            • Ano, máš pravdu. Málo kdo umí kritiku přijmout. Ale ta žena/dívka, která ti zdůrazňuje, že děláš hrubky.. to je vlastně taky tak trochu kritika a ty jí moc dobře nepřijímáš. Tak co si tady hraješ na zajímavou? :-)
  • Díla od Stephenie Meyer jsou prostě skvělý. Nejen Twilight, ale už jste četli The Host (Hostitel)??? Prostě a jedním slovem ÚŽASNÝ!!!!

    Už se těším, až vydá něco dalšího. Klidně bych brala další pokračování Twilight - třeba nějaký pohled Renesmé nebo ať dopíše Půlnoční slunce.

    Je úžasná spisovatelka - do knihy se vždycky začtu a nedám pokoj než ji přečtu. *4*

    Jen tak dál Stephenie ...
  • twilight saga je fajn moc se mi líbí.
  • Ahoj chtěla bych vám všem říct že mě mrzí že nebudou další díli Stmívání .Kdybych někdy viděla Stephanie řekla bych jí at píše dál je užasná ale film by už asi nebyl protože Robert Pattinson už v tom hrát nechce už ho do prý nebaví ale kdybych jí totak mohla povědět řekla bych jí: Nekonši s psaním Stmívání máš několk fanoušků a ty o potom touží abysi nepřestala psát já dočetla Rozbřesk ale chci další díli knížky který bych mohla deně číst vim že možná už nemáš žádné téma ale potívej se ven tam to ho je hodně možná né s upírem ale jiskra by ti někde mohla padnout tak to aspon skus *3* . A to asi hodně lidí by řeklo takže zatim
    • Taky bych chtěla pokračování ale jak se spisovatelka rozhodla tak tak to má být zkus si to třeba vymyslet dál ty za tu spisovatelku ovšem to už není ono rozumím.Člověk prostě musí jednou zkončit to co má rád a zkusit něco jiného je to škoda je to nádherný příběh ale všechno jednou končí
  • Meyerová se jen opičí po J.K. Rowlingové! Ten její nesmysl (Twilight) je oničem!! *16* *10* *10* *10* *10*
    • Hele připadá ti Harry Potter stejný jako Twilight sága *8*!! Mě teda ne!! A jestli se ti Twilight sága nelíbí tak si to nečti a je to..!! Velice dobrá rada pro tbe jdi se léčit!!!! *16*
    • Přestan možná ji nemáš rád noa nikoho tady nezajímáš tak toho nech né že se každý naváží do Stmívání ale ty do Stephanie a kdyby si někdy napsal/la tak nic nepíšu ale ty jenom dokážeš krytyzovat
  • ...

    Všechno nejlepší k narozeninám...:-) *4* *4*
  • Bree

    Ahoj nevíte někdo jak doplnit do toho článku ještě Krátký druhý život Bree Tannerové? Přijde mi, že by byla škoda, aby tam chyběl...

    P.S. miluju Steph a její knížky =)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit