Přejít na výpis diskuzí

Stella Zázvorková

OSOBNOST 31.12.2006 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je mi opravdu líto že odešla bude mi na českém pátně chybět jsem také z mladé generace a musím říci je jí škoda ale snad se tam bude mít lépe než tady sbohem paní Stello
  • upřímnou soustrast

    zlatá herečka to má už za sebou :(((((((((((((((((((((((((((((((
  • Vzpomínka

    V našich vzpomínkách zůstane vždy tou veselou a energickou postavou ze všech těch nádherných rolí, které ztvárnila jak na divadle nebo filmu. Měli jsme ji rádi i pro její přehled a vzdělanost. Při sledování filmů se Stelinkou budeme stále s ní a doufáme, že i ona s námi.
    • Re: Vzpomínka

      Moc nám všem chybíte paní Stello *9*
  • Chudák paní Stella, tak se na ni dostalo. Byla skvělá, bude mi chybět, ač jsem z mladší generace...
  • Mám Vás ráda.

    Mám Vás ráda paní Stello. V mém srdci je smutek. Odešla jste, ale my zůstali. Děkujeme Vám za vše, co jste v životě dokázala a ještě dokážete. Byla jste skvělou ženou, člověkem a herečkou. Svou práci, pobavit diváky, jste splnila na 110%, já Vás však mám nejen jako herečku, ale i jako člověka, který mi přinášel, přináší a bude přinášet radost a chuť do života. DĚKUJI.
  • Děkuji

    Paní Stelo mám Vás moc rád,škoda že už nás neoblažíte tím Vaším superhumorem, i přesto zůstanete v našich srdcích a doufám, že se ještě potkáme.(já v to věřím !!!!!.)
  • Pani DAMA Stela

    .......Takova skoda...., ale to je zivot......Pani Stela to taky dobre vedela...:)..Udalost, ktera cloveka zasahne....., vzpominky na filmy z detstvi......na ten dobry cesky humor a laskavost.........Z dobreho lidskeho a hereckeho SRDCE......:):):)
  • Stellinka Zázvorková byla úžasný člověk,který se nerodí každý den.Přinášela lidem do srdce radost, štěstí, optimismus a smích. Byla dáma velkého srdce. Děkujeme Stelinko. Nezapomeneme. Ať věčné světýlko v hereckém nebi tobě svítí.... Kéž se rodí více takových jako ty..
  • Dziekuje

    Dziekuje Pani Stello za wszystkie wspaniałe role i radosc, jaką Pani dawała.
  • Ďakujeme

    Milá Stella Ďakujeme Vám za všetko, čo ste ľudom dali - obrovské srdce, krásu, poetiku a humor. Nikdy na Vás nezabudneme. Česť Vašej pamiatke.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit